دیتاسنترها

دیتاسنتر افرانت:

شرکت افرانت از طریق فیبرنوری به شرکت زیرساخت ایران، مخابرات ایران، شبکه فیبرنوری سازمان کنترل ترافیک تهران (TTCC) و شبکه فیبرنوری صداوسیما (IRIB) و شهرداری تهران متصل است، که این امر پایداری سرویسهای این شرکت را به میزان قابل توجهی افزایش داده است.ظرفیت پهنای باند دیتاسنتر افرانت بیش از 30 گیگابیت بر ثانیه است.


در زیر به اصلی ترین ویژگی های دیتاسنتر افرانت اشاره می شود:بر اساس آخرین استانداردهای جهانی (از جمله CISCO SAFE).
-امنیت اطلاعاتی (IT Security).
-پایداری خدمات (Business Continuity).
-سیستم مونیتورینگ پیشرفته (Network Operation Center) NOC.
-سیستم پشتیبانی پس از فروش بصورت 24 ساعته(24/7 Tech Support) .
-استفاده از آخرین تکنولوژی در طراحی دیتاسنتر.
-موقعیت جغرافیایی مناسب.

برای مشاهده تور مجازی دیتاسنتر افرانت اینجا کلیک کنید.

سرورها و تجهیزات وب ایده در سالن جدید دیتاسنتر افرانت قرار دارد که از جمله مزیت های سالن جدید برق بی وقفه و redundant و شبکه Redundantمی باشد که این موارد پایداری و آپ تایم سرویس های ارائه شده را به نحو چشمگیری افزایش می دهد. وب ایده با تجهیزات سخت افزاری و شبکه اختصاصی خود با پهنای باند به ظرفیت چند گیگابیت بر ثانیه ،سرویس های با کیفیت و آپ تایم بالا را ارائه می کند.

دیتاسنتر رونده تازه:

دیتا سنتر روند تازه در قلب اداری تهران واقع شده است. دیتا سنتر از طریق 12 رشته فیبر نوری به شبکه فیبر نوری ایران متصل است، ضمن اینکه ارتباطات پشتیبان بیسیم نیز از فراز دکل دیتاسنتر به مراکز مختلف متصل هستند. دیتاسنتر دارای سیستم های پیشرفته برق اضطراری (UPS)و دیزل ژنراتور می باشد که به صورت بلاوقفه حداقل تا 48 ساعت کلیه سیستم های رایانه ای و تهویه ای را خارج از شبکه برق تهران برقرار نگاه می دارد.

در ساخت ساختمان و راه اندازی دیتاسنتر، مقوله امنیت در اولویت بوده است. سیستم های مدرن پایش محیطی به صورت Dual در نظر گرفته شده است. تردد به دیتا سنتر فقط از طریق سنسور اثر انگشت امکانپذیر می باشد. کلیه ترددها توسط 2 سیستم کاملا مستقل دوربین های مدار بسته پیشرفته پایش و ثبت می شود. درها مجهز به سنسور مخصوص کنترل وضعیت می باشد و با سیستم دوربین های مدار بسته مجتمع شده است. همچنین سیستم های پایش دما، رطوبت، دود، نشتی آب و ... هر گونه واقعه غیر عادی را فورا به روش های مختلف اعلان می کنند.

IMG 0349IMG 0350IMG 0358IMG 0393IMG 0334

دیتاسنتر زیر ساخت:

شرکت زیر ساخت ایران به عنوان تامین و توزیع کننده اینترنت کشور خدمات میزبانی سرور را نیز تحت شرایطی ارائه می کند،
اصلی ترین مزایای دیتاسنتر زیر ساخت واقع در مرکز امام تهران به شرح زیر است:
- دسترسی با سرعت و کیفیت بالا به وب سایت ها و سرویس میزبانی شده در دیتاسنتر زیر ساخت به سبب Latancy بسیار کمتر
- پهنای باند وسیع و ارتباط با مراکز و شرکت توزیع اینترنت دیگر با کیفیت و پهنای باند وسیع
- موقعیت جغرافیایی مناسب.

سرورها و تجهیزات وب ایده در مرکز امام شرکت زیر ساخت با پشتوانه تجهیزات سخت افزاری و شبکه اختصاصی وب ایده با پهنای باند 10 گیگابیت بر ثانیه بصورت مستقیم متصل و فعال می باشد و توانایی سرویس دهی به مشترکین پربازدید و نیازمند پهنای باند وسیع را دارا می باشد.

 

جدیدترین مطالب وبلاگ

JoomShaper