سرور اختصاصی

 

سرور اختصاصی ویندوز و سرور اختصاصی لینوکس

وب ایده فراهم کننده سرور اختصاصی ویندوز و سرور اختصاصی لینوکس از ایران، آلمان، کانادا و امریکا

 سرعت بالای دسترسی، آپ تایم بالای99.9%، بهره گیری از بروزترین سخت افزارها، پشتیبانی فنی متخصص، سیستم مانیتورینگ پیشرفته و دائمی ضامن حضور پرقدت کسب و کار شما در فضای آنلاین خواهد بود.

 

 

dedicate server iran webideسرور اختصاصی ایران

استفاده از سرورهای اختصاصی داخل کشور باعث  افزایش سرعت دسترسی کاربران ایرانی به اطلاعات سرور شما تا ۴ برابر می شود. وب ایده با ایجاد یک شبکه‌ی اختصاصی و استفاده از بهترین تجهیزات سخت‌افزاری در دیتاسنترهای افرانت، زیرساخت و روندتازه، خدمات متنوعی را به شما ارائه می‌دهد. استفاده از سخت افزار سرور روز دنیا با برندهای معتبر جهانی تضمین کننده‌ی کیفیت خدمات ما خواهد بود. افتخار ما ارائه خدمات قابل رقابت با دیتاسنترهای خارجی در داخل ایران می‌باشد.

از 789000 تومان                   مشاهده پلن ها
 
 
 
 
 
 
 

dedicate server iran webideسرور اختصاصی آلمان

استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی ها در یکی از پیشرو ترین کشورها در زمینه خدمات آی تی در سطح جهانی، دیتاسنتر هتزنر آلمان را به یکی از پیشرو ترین ارائه دهندگان خدمات دیتاسنتر در اروپا تبدیل کرده است.استفاده از تجهیزات سخت افزاری آنتی دیداس قوی و کارآمد،بهترین تجهیزات سخت افزاری سرور روز دنیا با برندهای معتبر جهانی تضمین کننده‌ی کیفیت خدمات ما در سرورهای اختصاصی آلمان خواهد بود.

از 1200000 تومان                   مشاهده پلن ها
 
 
 
 
 
 
 

vps iran webideسرور اختصاصی کانادا

 
 
 ظرفیت تکمیل است.


 
 
 
 
 
 
 
 
 

vps iran webideسرور اختصاصی امریکا

 
 
  ظرفیت تکمیل است.


جدیدترین مطالب وبلاگ

JoomShaper