ایده سایتمقالات وب

جمع سپاری راهنمای صوتی برای گردشگران

این روزها صنعت گردشگری مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است.  همه افراد برای فرار از مشغله های زندگی و رسیدن به آرامش به سفر کردن نیاز دارند. همین امر باعث شده است فضای کاری و فرصت های شغلی در حوزه گردشگری روز به روز افزایش یابد. یکی از این فرصت ها، ایجاد سایت یا پلتفرم آنلاین است که به افراد اجازه می دهد راهنمای صوتی برای گردشگران ایجاد کنند و آن را در پلتفرم مربوطه آپلود نمایند.

این راهنماها، فایل های صوتی مختلفی هستند که شهرها و مناطق دیدنی و جاذبه های گردشگری را توضیح می دهند.  کاربران می توانند وارد سایت شما شوند و این فایل های صوتی را دانلود کنند. آن ها زمانی که به مقصد رسیدند قادر خواهند بود به فایل های صوتی گوش فرا دهند و اطلاعات مورد نیاز خود را بدون درد سر به دست آورند.  در این شرایط گردشگران مجبور نیستند برای راهنماهای خسته کننده ای که در مراکز توریستی و گردشگری  ارائه می شود هزینه ای پرداخت نمایند یا به آن ها گوش فرا دهند. این فایل ها توسط افراد ایجاد می شوند و به اندازه کافی جذاب و سرگرم کننده هستند. علاوه بر فایل های صوتی می توانید از راهنمای ویدئویی نیز برای  جذب کاربران استفاده کنید.

ایده سایت

نمونه سایت های خارجی:

سایت https://izi.travel/en

این سایت یکی از سایت هایی است که توانسته مخاطبان زیادی را از سرتاسر جهان به خود جذب کند. بعد از ثبت نام در سایت می توانید راهنمای صوتی یا ویدئویی خود را آپلود کنید و با دیگران به اشتراک بگذارید.

نحوه درآمدزایی از این ایده:

  • می توانید بستری برای فروش فایل های صوتی یا ویدئویی افراد فراهم کنید.
  • می توانید برای ثبت نام کاربران هزینه ای دریافت کنید
  • می توانید تمامی خدمات را به صورت رایگان در اختیار افراد بگذارید و از طریق تبلیغات در سایت درآمدزایی کنید.

این ایده را می توان برای ارائه خدمات گردشگری توسعه داد. همین امروز دست به کار شوید و ایده موجود را توسعه دهید. اگر نیاز به کمک داشتید حتما با ما تماس بگیرید.

 

جمع سپاری راهنمای صوتی برای گردشگران
امتیاز دهید
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن