خانه / بایگانی برچسب : plesk

بایگانی برچسب : plesk

ایجاد بک آپ در کنترل پنل پلسک

در مقالات قبلی خود در مورد کنترل پنل پلسک صحبت کردیم. در این مقاله قصد داریم نحوه ایجاد بک آپ در این کنترل پنل را با هم مرور کنیم. پس همراه وب ایده باشید. ادامه مطلب »

چگونه وردپرس را بر روی پلسک نصب کنیم؟

 کنترل پنل پلسک(Plesk)  نصب کننده با یک کلیک را دارد و شما می توانید از این گزینه برای نصب وردپرس استفاده کنید. با اینحال برخی از افراد دوست دارند اینکار را به صورت دستی انجام دهند. به همین خاطر قصد داریم در این پست آموزشی نحوه نصب دستی وردپرس بر روی Plesk را با هم مرور کنیم. پس همراه وب ... ادامه مطلب »

آموزش کار با کنترل پنل پلسک: اضافه کردن دامنه و زیر دامنه

پلسک به کاربران اجازه می دهد به کمک رابط اسان و قدرتمند خود، طیف وسیعی از وظایف را به خوبی انجام دهند. این کنترل پنل در برگیرنده تمامی ابزارهای مورد نیاز برای ایجاد و مدیریت سایت، ایمیل، پایگاه داده و موارد دیگر است.  در مقاله قبلی با عنوان “پلسک چیست؟ راهنمای نصب و راه اندازی”  در مورد این کنترل پنل ... ادامه مطلب »

انتخاب کنترل پنل مناسب برای سرورهای مجازی

زمانی که کنترل پنل مناسبی نصب شده باشد، استفاده از سرور مجازی بسیار راحت تر خواهد بود. کنترل پنل بر روی سرور نصب می شود و به همراه سیستم عامل کار می کند.رابطی که بر روی سیستم عامل بارگذاری می شود به شما اجازه می دهد تنظیمات خود را تغییر دهید و سرور را به راحتی مدیریت نمایید. ادامه مطلب »

انتقال ایمیل ها از Plesk به CPanel (یا هر اکانت IMAP دیگری)

گاهی ممکن است  قصد داشته باشید اکانت های ایمیلتان را از یک شرکت یا سرور قدیمی به سرور جدیدتان ببرید ، دسترسی لازم هم برای انتقال ایمیل ها ندارید ، اینجا ابزاری مثل ImapSync خیلی مفید می تواند باشد. کار اصلی Imap Sync انتقال ایمیل ها (inbox,sent item,…) از سرور مبدا به مقصد بدون نیاز به دسترسی Super User / Root ... ادامه مطلب »