خانه / بایگانی برچسب : کنسول جستجوی گوگل

بایگانی برچسب : کنسول جستجوی گوگل

چگونه نقشه سایت XML را بهینه سازی کنیم؟

ایجاد نقشه سایت یکی از بخش های مهم بهینه سازی هر سایتی است.  این نقشه ها نه تنها اطلاعاتی در مورد سایت شما به موتورهای جستجو ارائه می کنند بلکه می توانند در برگیرنده متاداده های مختلفی همچون موارد زیر باشند: هر صفحه چند وقت یکبار به روزرسانی می شود آخرین باری که به روزرسانی شده اند چه زمانی بوده ... ادامه مطلب »

راهنمای شناسایی و بازیابی پنالتی گوگل برای افراد مبتدی

اگر در دنیای سئو تازه کار و مبتدی هستید، قبل از هر چیزی باید با برخی از اصطلاحات سئو اشنا شوید. شما در حال وارد شدن به صنعتی هستید که نیازمند مجموعه ای از مهارت هاست.  یادگیری مباحثی همچون استفاده صحیح از کلمات کلیدی، سئوی داخلی، سئوی خارجی و به روزرسانی های الگوریتم ها یکی از مراحل ضروری است که ... ادامه مطلب »

آموزش سئو وردپرس

همانطور که می دانید سئوی وردپرس برای به دست آوردن ترافیک به سمت سایت ضروری است. متاسفانه بیشتر راهنماهایی که برای سئوی وردپرس منتشر شده اند برای افراد مبتدی بسیار فنی هستند. اگر شما نیز برای افزایش ترافیک سایت خود مصمم هستید پس باید توجه ویژه ای به تمرینات سئوی وردپرس داشته باشید. در این مقاله، سعی می کنید نکاتی ... ادامه مطلب »

چگونه صفحه ۴۰۴ عالی بسازیم؟

بهینه سازی صفحه ۴۰۴  یکی از موارد مهمی است که بیشتر سایت ها آن را نادیده می گیرند.  اگر سایت شما به طور مداوم آدرس های موجود را تغییر می دهد استفاده از صفحات ۴۰۴ بسیار موثر خواهد بود. در این مقاله قصد داریم به همین موضوع بپردازیم. پس همراه وب ایده باشید. ادامه مطلب »

۱۰ موردی که هنگام ثبت دامنه های از قبل خریداری شده باید مدنظر داشته باشید

با وجود بیش از ۱ میلیارد سایتی که این روزها در دنیای وب فعالیت می کنند جای تعجب نیست که بیشتر دامنه های مدنظر شما از قبل توسط فرد دیگری ثبت شده باشد. خوشبختانه، در برخی از موارد، صاحبان فعلی دامنه ها  تمایلی به تمدید دوباره آن ندارند. در چنین شرایطی می توانید بعد از آزاد شدن دامنه آن را ... ادامه مطلب »

۵ دلیل برای افت رتبه بندی سایت های تجارت الکترونیک

جستجوی طبیعی یکی از مهم ترین کانال های به دست آوردن مشتری است. در این میان، سئو می تواند ۱۰ الی ۶۰ درصد از ترافیک کل سایت را به خود اختصاص دهد. به همین خاطر اجتناب از مواردی که باعث از بین رفتن سئوی سایت می شود ضروری است.  معمولا سایت هایی که رتبه خود را در موتورهای جستجو از ... ادامه مطلب »

توسعه محتوا برای سفر مشتریان

ده سال قبل اشاره به محتوا در یک صفحه به عنوان محتوای سئو اغلب یک تکنیک مفید و مناسب بود. چگالی کلمات کلیدی  فاکتور قدرتمندی برای رتبه بندی محتوای صفحات در نظر گرفته می شد و متخصصان سئو سعی می کردند با فراهم آوردن محتوای تعاملی برای مشتریان به اهداف سئوی خود دست پیدا کنند. واقعیت این است که در ... ادامه مطلب »