خانه / بایگانی برچسب : کسب وکار

بایگانی برچسب : کسب وکار

استفاده از پادکست چگونه می تواند به کسب وکارتان کمک کند؟

پادکست ها در میان افراد بسیار محبوب هستند و اغلب جایگزین موسیقی، رادیو یا سایر موارد دیجیتال می شوند. افزایش محبوبیت در پادکست ها باعث شده است کسب وکارها برای کسب مخاطبان جدید به دنبال استفاده از این گزینه باشند. صدها و هزاران کسب وکار مختلف، پادکست هایی را در طول هفته بر روی سایت خود منتشر می کنند. به ... ادامه مطلب »

چگونه از سایت وردپرسی خود درآمدزایی کنیم: تولید محتوای مناسب

یک وبلاگ بدون داشتن محتوای عالی هیچ ارزشی ندارد.  ممکن است زمان زیادی را  بر روی پیکربندی رسانه های اجتماعی، اضافه کردن تبلیغات و اشتراک محتوا صرف کنید اما اگر محتوای عالی بر روی سایت خود نداشته باشید قادر نخواهید بود محتوای مناسبی به دست آورید.  در مقالات قبلی خود در مورد اهمیت شناخت حوزه کاری و پیکربندی وبلاگ با ... ادامه مطلب »

برترین انتخاب سرورهای اختصاصی برای وبمسترها و بازاریابان

برای وبمسترها و بازاریابان، سرورهای اختصاصی به یک سرور محبوب تبدیل شده است زیرا مزایای زیادی برای آن ها به همراه دارد. استفاده از سرورهای اختصاصی می تواند مزایای وسیعی را در اختیار این افراد قرار دهد و به کسب وکارها اجازه دهد سایت خود را به سطح بعدی ببرند. در این مقاله قصد داریم به همین موضوع بپردازیم. ادامه مطلب »

انتخاب هاست مناسب چگونه می تواند بر روی کسب وکار شما اثر بگذارد؟

موفقیت کسب وکار به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. این فاکتورها تنها در برگیرنده انتخاب کارمندان مناسب، کارمندان آی تی و شرکای تجاری نیست.  این موارد به فروشندگانی که از آن ها خدماتی را خریداری می کنید نیز توسعه و گسترش پیدا می کند.  کسب وکار شما ممکن است خدمات یا محصولات خوبی  ارائه کند اما اگر  مشتریان نتوانند به درستی ... ادامه مطلب »

۱۰۰ ایده خلاقانه برای ایجاد سایت

دنیای دیجیتال بیشتر از قبل مورد توجه افراد قرار گرفته است. امروزه بیشتر کسب وکارها از فضای مجازی برای معرفی شرکت و محصولات خود استفاده می کنند. ایجاد سایت بهترین روش برای تعامل با مخاطبان محسوب می شود اما سوال اینجاست که چه نوع سایتی می توان ایجاد کرد؟ چگونه می توان یک سایت ایجاد کرد؟  خوب این سوال یکی ... ادامه مطلب »