خانه / بایگانی برچسب : پهنای باند

بایگانی برچسب : پهنای باند

چگونه بهترین سرور اختصاصی را انتخاب کنیم؟

در طول چند سال گذشته شاهد تغییرات بزرگی در حوزه  فناوری اطلاعات بوده ایم. گزینه ها و شرکت های متعددی هستند که سرورهای اختصاصی را برای کسب وکار شما ارائه می کنند. در چنین شرایطی بررسی نیازهای کسب وکار و انتخاب یک گزینه مناسب برای آن می تواند دشوار و البته خسته کننده باشد. در این مقاله قصد داریم نکاتی ... ادامه مطلب »

راهنمای انتخاب هاست مناسب برای طراحان وب

طراح وب بودن شما را ملزم می کند  فاکتورهای متعددی را برای انتخاب هاست مدنظر قرار دهید. زمانی که می خواهید هاست مناسبی را برای مشتریان خود انتخاب کنید گزینه های متعددی پیش روی خود خواهید داشت. باید بودجه ای که وجود دارد را مدنظر قرار دهید. اگر هاستی را برای مشتریان خود فراهم می کنید ممکن است با مشکلات ... ادامه مطلب »

برترین انتخاب سرورهای اختصاصی برای وبمسترها و بازاریابان

برای وبمسترها و بازاریابان، سرورهای اختصاصی به یک سرور محبوب تبدیل شده است زیرا مزایای زیادی برای آن ها به همراه دارد. استفاده از سرورهای اختصاصی می تواند مزایای وسیعی را در اختیار این افراد قرار دهد و به کسب وکارها اجازه دهد سایت خود را به سطح بعدی ببرند. در این مقاله قصد داریم به همین موضوع بپردازیم. ادامه مطلب »

چه زمانی باید هاست خود را به سرور اختصاصی ارتقاء دهیم؟

بیشتر افراد زمانی که کسب وکار آنلاین خود را راه اندازی می کنند، از پلن های موجود برای هاست اشتراکی استفاده می نمایند. با اینحال، به تدریج متوجه می شوند که مجبورند هاست خود را ارتقاء دهند  تا بتوانند از قابلیت ها و عملکردهای بیشتری برخوردار گردند.  یک نوع سرور که افراد برای ارتقاء هاست خود در نظر می گیرند، ... ادامه مطلب »