خانه / بایگانی برچسب : هاست ابری

بایگانی برچسب : هاست ابری

برای سایت جدید خود سرور مجازی بگیریم یا هاست ابری؟

زمانی که صحبت از انتخاب هاست یا سرور برای سایت جدید به میان می آید سوالات فراوانی به ذهن خطور می کند.  انتخاب هاست مناسب برای سایت جدید می تواند کمی پیچیده باشد. در این شرایط گزینه های متعددی پیش رو خواهید داشت و می توانید از میان هاست ابری، هاست اشتراکی، سرور مجازی، سرور اختصاصی یکی را به دلخواه ... ادامه مطلب »

هاست ابری بهتر از هاست اشتراکی است؟

اگر به دنبال رقابت در فضای آنلاین هستید باید قبل از هر چیزی یک هاست مناسب پیدا کنید و سایت خود را بر روی آن میزبانی نمایید. اما سوال اینجاست که چگونه می توانیم هاست مناسبی برای کسب وکار خود انتخاب کنیم؟ هاستینگ می تواند مسئله پیچیده ای برای شما  باشد و گزینه های متعددی پیش رویتان قرار گیرد. در ... ادامه مطلب »

تفاوت هاست ابری با سرور اختصاصی در چیست؟

انتخاب محیط هاست مناسب، تصمیمی است که به عنوان صاحب سایت باید اتخاذ کنید. حتی بعد از تصمیم گیری ابتدایی، ممکن است نیازهای هاستینگ شما در طول زمان تغییر کند و تکامل یابد. در این مقاله سعی می کنیم تفاوت بین هاست ابری و سرور اختصاصی را بیان کنیم.  به کمک این اطلاعات می توانید انتخاب مناسبی برای سایت و ... ادامه مطلب »

مزایای هاست ابری مدیریت شده

هاست ابری مدیریت شده توسط فراهم کنندگان هاست ابری در اختیار افراد قرار می گیرد و می تواند منابع مدیریت شده و مقیاس پذیری را فراهم آورد. هاست ابری مدیریت شده  امنیت و قابلیت اطمینان  هاست ابری خصوصی را فراهم می کند اما به اندازه هاست ابری  عمومی مقرون به صرفه است.  مشتریان تنها برای خدمات هاست ابری مدیریت شده ... ادامه مطلب »

هاست ابری چیست؟

هاست ابری یکی از هاست های ارجح برای شرکت های بزرگ است اما اگر شما در حوزه هاستینگ تازه کار و مبتدی هستید اولین و مهم ترین سوالی که به ذهنتان خطور می کند این است که هاست ابری چیست؟ در این مقاله قصد داریم به همین موضوع بپردازیم. پس همراه ما باشید. ادامه مطلب »