خانه / بایگانی برچسب : موبایل

بایگانی برچسب : موبایل

چگونه بر چالش های سئو غلبه کنیم؟

از زمان پیدایش موتورهای جستجو، اهمیت سئو نیز افزایش پیدا کرده است.  هر کسب وکاری باید بتواند فعالیت های خود را به افراد نشان دهد. این در حالیست که رسیدن به مخاطبین درست نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.  ایا کسب وکاری هست که دوست نداشته باشد در صفحه اول موتورهای جستجویی همچون گوگل یافت شود؟ قطعا خیر. با ... ادامه مطلب »

الگوریتم فرد(Fred) گوگل

الگوریتم فرد(Fred) گوگل

همانطور که می دانید گوگل هر از چند گاهی تلاش می کند برای بهبود نتایج جستجو و تجربه کاربری، الگوریتم های خود را به روزرسانی کند. اینبار ، گوگل به طور مخفیانه به روزرسانی الگوریتم جدید خود به نام فرد(Fred) را آغاز کرده و محتواهایی که کم ارزش هستند و  سایت هایی که بر روی تبلیغات و بک لینک های ... ادامه مطلب »

ابزار بررسی موبایل دوست بودن سایت در نتایج گوگل

گوگل به کمک میانبری که به صفحه نتایج جستجوی خود اضافه کرده ،  کار بررسی و تست موبایل دوست بودن صفحات سایت را راحت تر کرده است.  حالا می توانید در موتور جستجوی گوگل عبارت mobile friendly را تایپ کنید و از ابزار درون ساخت گوگل برای بررسی موبایل دوست بودن صفحات سایت خود استفاده نمایید. ادامه مطلب »

۵ مورد از بررسی های فنی سئو که باید در سال ۲۰۱۷ انجام دهید

در ماه های اخیر ما شاهد اعلانات مهمی از طرف گوگل بوده ایم.  در نتیجه تعداد ایتم های فنی که باید به هنگام بررسی سئوی سایت مدنظر قرار گیرد  افزایش پیدا کرده است. به همین خاطر در این مقاله قصد داریم این موارد را با هم مرور کنیم. پس همراه وب ایده باشید. ادامه مطلب »

سئوی موبایل در سال ۲۰۱۷

بیشتر افراد سئوی موبایل و تجربه کاربری در این زمینه را نادیده می گیرند. اما واقعیت این است که در دنیای پرمشغله امروزی،  کاربران زیادی برای گشت و گذار در دنیای مجازی از موبایل و دستگاه های موبایلی استفاده می کنند. در سال ۲۰۱۷ ، موبایل به فاکتور بزرگتری تبدیل می شود که نمی توان به سادگی از آن عبور ... ادامه مطلب »