خانه / بایگانی برچسب : لینک داخلی

بایگانی برچسب : لینک داخلی

زمان ماندگاری در سایت، جزو فاکتورهای رتبه بندی است؟

همانطور که می دانید گوگل بیش از ۲۰۰ فاکتور رتبه بندی دارد و زمان ماندگاری در سایت یا همان dwell time  ممکن است تنها یکی از این فاکتورها باشد. واقعا زمان ماندگاری می تواند جزو این فاکتورهای رتبه بندی محسوب شود؟ واقعیت این است که زمان ماندگاری در سایت فاکتور سردرگم کننده ای است و بیشتر افراد در مورد آن ... ادامه مطلب »

بهترین تاکتیک ها برای به دست آوردن نتایج طولانی مدت در سئو

زمانی که صحبت از استراتژی های بلند مدت سئو به میان می اید، تاکتیک های متعددی وجود خواهد داشت که باید مدنظر قرار گیرد. همانطور که می دانید ده ها استراتژی بازاریابی قدرتمند وجود دارد که هر کدام سرمایه گذاری ها، خطرات و پاداش های خاص خود را دارند. با وجود این گزینه های متعدد، بیشتر برندها و بازاریابان به ... ادامه مطلب »

۱۰ موردی که هنگام ثبت دامنه های از قبل خریداری شده باید مدنظر داشته باشید

با وجود بیش از ۱ میلیارد سایتی که این روزها در دنیای وب فعالیت می کنند جای تعجب نیست که بیشتر دامنه های مدنظر شما از قبل توسط فرد دیگری ثبت شده باشد. خوشبختانه، در برخی از موارد، صاحبان فعلی دامنه ها  تمایلی به تمدید دوباره آن ندارند. در چنین شرایطی می توانید بعد از آزاد شدن دامنه آن را ... ادامه مطلب »

ساختار سایت چگونه می تواند بر روی سئو تاثیر داشته باشد؟

بعضی وقت ها ما زمان زیادی را برای پژوهش کلیدواژه ها در فرایند سئو صرف می کنیم. در حالیکه استفاده از کلمات کلیدی مناسب هنوز هم مسئله بسیار مهمی است اما  عناصر فیزیکی خاصی در  سایت نیز می تواند موفقیت کمپین بهینه سازی برای موتورهای جستجو را مشخص کند.  زمانی که صحبت از عناصر فیزیکی به میان می آید بی ... ادامه مطلب »

لینک بیلدینگ داخلی

جای شک و تردید نیست که ساخت لینک های داخلی قوی برای سایت کار بسیار دشواری است. در حالیکه بیشتر صاحبان سایت ها، به نوشتن دیدگاه ها در بخش وبلاگ متوسل می شوند تا بک لینکی برای سایت خود داشته باشند اما باید به این نکته توجه نمود که اینکار نه تنها لازم نیست بلکه تاثیر مفیدی بر روی سئو ... ادامه مطلب »