خانه / بایگانی برچسب : عملکرد

بایگانی برچسب : عملکرد

لایت اسپید چیست؟

همانطور که می دانید لایت اسپید یک وب سرور است. وظیفه آن پاسخ دادن به درخواست هایی است که از طرف مشتریان ارسال می شود. هم پاسخ و هم درخواست، به شکل پروتکل HTTP خواهد بود.  پاسخ های وب نیز به شکل فایلی خواهد بود که یک صفحه وب را ایجاد می کند. وب سرورهای رایجی که در میان بیشتر ... ادامه مطلب »

مزایای سرورهای مجازی برای سایت های وردپرسی

استفاده از سرور مجازی مزایای زیادی برای سایت های وردپرسی دارد. هر وبلاگ  یا کسب وکار آنلاینی می تواند از میزبانی سایت بر روی سرورهای مجازی بیشترین استفاده را ببرد.  همانطور که می دانید وردپرس محبوب ترین پلتفرم برای مدیریت محتوای سایت هاست. علی رغم اینکه افراد فکر می کنند این پلتفرم تنها برای وبلاگ نویسان مناسب است،  این گزینه ... ادامه مطلب »

چه کارهایی را می توان با سرور مجازی انجام داد؟

در این مقاله قصد داریم در مورد سرور مجازی خصوصی (VPS) صحبت کنیم و ببینیم چه کارهایی می توانیم با آن انجام دهیم. پس همراه وب ایده باشید. ادامه مطلب »

ویژگی های سرور اختصاصی مدیریت شده

همانطور که می دانید سرور اختصاصی مدیریت شده یکی از راه حل های محبوب  در میان افراد است.  سرورهای اختصاصی مدیریت شده بر روی خدمات عالی برای مشتریان، عملکرد بالا و  قابلیت اعتماد و اطمینان تاکید دارند. ویژگی ها و مشخصه های مهمی در مورد سرورهای اختصاصی مدیریت شده وجود دارد که استفاده از آن را برای کسب وکارهای مختلف ... ادامه مطلب »

مقایسه سیستم های مدیریت محتوای وردپرس، جوملا و دروپال

زمانی که می خواهید یک سیستم مدیریت محتوا برای سایت خود انتخاب کنید، گزینه های متعددی پیش روی خود خواهید داشت. حتی اگر این سیستم ها به صورت رایگان عرضه شود باز هم باید  قبل از تصمیم، تحقیقاتی بر روی آنها انجام گیرد. اینکه شما اولین باری است که می خواهید سایتی را راه اندازی کنید یا یک وبمستر با ... ادامه مطلب »