خانه / بایگانی برچسب : سی پنل

بایگانی برچسب : سی پنل

لایت اسپید چیست؟

همانطور که می دانید لایت اسپید یک وب سرور است. وظیفه آن پاسخ دادن به درخواست هایی است که از طرف مشتریان ارسال می شود. هم پاسخ و هم درخواست، به شکل پروتکل HTTP خواهد بود.  پاسخ های وب نیز به شکل فایلی خواهد بود که یک صفحه وب را ایجاد می کند. وب سرورهای رایجی که در میان بیشتر ... ادامه مطلب »

چگونه سی پنل را بر روی سرور مجازی سنت او اس ۶ نصب کنیم؟

سی پنل یک اپلیکیش راحت و مناسب است که به شما اجازه میدهد با استفاده از یک رابط کاربری گرافیکی سرور را مدیریت کنید. اگرچه نصب سی پنل کار آسانی است اما اجرای اسکریپت ها ممکن است چند ساعت زمان نیاز داشته باشد. ادامه مطلب »

آموزش آپلود کردن فایل در سی پنل + تصاویر

بسیاری از کاربران هنگامی که هاست لینوکس خریداری می کنند سوالات زیادی در ذهن دارند که اولین سوال و مهم ترین آن این است که چگونه فایل های مورد نیازم را در سی پنل آپلود کنم. به طور مثال شما می خواهید سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس ، جوملا ، دیتالایف و…. را نصب کنید و برای شروع باید ... ادامه مطلب »

انتقال ایمیل ها از Plesk به CPanel (یا هر اکانت IMAP دیگری)

گاهی ممکن است  قصد داشته باشید اکانت های ایمیلتان را از یک شرکت یا سرور قدیمی به سرور جدیدتان ببرید ، دسترسی لازم هم برای انتقال ایمیل ها ندارید ، اینجا ابزاری مثل ImapSync خیلی مفید می تواند باشد. کار اصلی Imap Sync انتقال ایمیل ها (inbox,sent item,…) از سرور مبدا به مقصد بدون نیاز به دسترسی Super User / Root ... ادامه مطلب »