خانه / بایگانی برچسب : سرور اختصاصی

بایگانی برچسب : سرور اختصاصی

چگونه بهترین سرور اختصاصی را انتخاب کنیم؟

در طول چند سال گذشته شاهد تغییرات بزرگی در حوزه  فناوری اطلاعات بوده ایم. گزینه ها و شرکت های متعددی هستند که سرورهای اختصاصی را برای کسب وکار شما ارائه می کنند. در چنین شرایطی بررسی نیازهای کسب وکار و انتخاب یک گزینه مناسب برای آن می تواند دشوار و البته خسته کننده باشد. در این مقاله قصد داریم نکاتی ... ادامه مطلب »

هر آنچه که باید در مورد سرور مجازی و سرور فیزیکی بدانید

سرور مجازی

در این مقاله قصد داریم تفاوت های کلیدی بین سرور فیزیکی و مجازی را از دیدگاه یک مشتری مورد بررسی قرار دهیم.  در این مسیر سعی می کنیم برخی از تصوراتی که در مورد سرورها وجود دارد را هم  مرور نماییم. امیدواریم این آموزش بتواند به شرکت ها و افراد کمک کند در خرید سرور، بهترین تصمیم را اتخاذ کنند. ... ادامه مطلب »

چگونه از سرور اختصاصی بیشترین استفاده را ببریم؟

خوب حالا که موفق شده اید ترافیک سایت خود را به کمک روش های مختلف افزایش دهید باید بتوانید هاست خود را به گزینه بهتری ارتقا دهید. داشتن سرور اختصاصی به شما کمک می کند نیازهای سایت خود را برآورده کنید و در برابر افزایش ترافیک و افزایش حجم کاربران ورودی با مشکل مواجه نشوید. سرور اختصاصی یکی از قدرتمندترین ... ادامه مطلب »

۷ سوال پر تکرار در مورد سرور اختصاصی

DedicatedServerIran

خرید سرور اختصاصی می تواند سرمایه گذاری ارزشمندی برای شرکت شما باشد. با اینحال، این نوع سرور می تواند برای افرادی که آشنایی کافی با این موضوع ندارند سردرگم کننده باشد.  در نتیجه سوالات زیادی درباره جزییات سرور اختصاصی به ذهن خطور می کند. در این مقاله قصد داریم به ۷ مورد از سوالات پرتکرار حوزه سرور اختصاصی پاسخ دهیم. ... ادامه مطلب »

تفاوت هاست اشتراکی و هاست وردپرس

انتخاب هاست مناسب قطعا یکی از جوانب مهم هر کسب وکار آنلاینی است. بدون هاست مناسب، قادر نخواهید سایت خود را به درستی اجرا کنید. با اینحال انتخاب پکیج مناسب هاست به نیازهای هر شرکت بستگی دارد. زمانی که می خواهید یک هاست خوب برای خود انتخاب کنید گزینه های متعددی پیش رویتان خواهد بود. از جمله این گزینه ها ... ادامه مطلب »

تفاوت هاست ابری با سرور اختصاصی در چیست؟

انتخاب محیط هاست مناسب، تصمیمی است که به عنوان صاحب سایت باید اتخاذ کنید. حتی بعد از تصمیم گیری ابتدایی، ممکن است نیازهای هاستینگ شما در طول زمان تغییر کند و تکامل یابد. در این مقاله سعی می کنیم تفاوت بین هاست ابری و سرور اختصاصی را بیان کنیم.  به کمک این اطلاعات می توانید انتخاب مناسبی برای سایت و ... ادامه مطلب »

۶ سوال رایج در مورد سرور مجازی

با وجود انواع مختلف هاستینگ، انتخاب برای بیشتر افراد دشوار خواهد بود. یکی از انواع سردرگم کننده هاستینگ، سرور مجازی است . این گزینه تقریبا شکل جدیدی از هاستینگ محسوب می شود به خصوص زمانی که با سرور اختصاصی و هاست اشتراکی مقایسه می گردد.  اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد سرور مجازی(VPS) به دست بیاورید و بتوانید انتخاب ... ادامه مطلب »