خانه / بایگانی برچسب : سرعت سایت

بایگانی برچسب : سرعت سایت

چگونه می توانیم زمان سپری شده در سایت و سرعت آن را بهبود ببخشیم؟

یکی از موارد کلیدی که در بیشتر مطالعات دیده می شود این است که تعامل کاربر می تواند تاثیر زیادی بر روی رتبه بندی ایجاد نماید.  مواردی  همچون زمان سپری شده در سایت و بونس ریت نشان دهنده رضایت کاربر از سایت است. اگرچه هیچ کس نمی داند رضایت کاربر چقدر در الگوریتم های گوگل دخیل است اما می دانیم ... ادامه مطلب »

۱۰ موردی که هنگام ثبت دامنه های از قبل خریداری شده باید مدنظر داشته باشید

با وجود بیش از ۱ میلیارد سایتی که این روزها در دنیای وب فعالیت می کنند جای تعجب نیست که بیشتر دامنه های مدنظر شما از قبل توسط فرد دیگری ثبت شده باشد. خوشبختانه، در برخی از موارد، صاحبان فعلی دامنه ها  تمایلی به تمدید دوباره آن ندارند. در چنین شرایطی می توانید بعد از آزاد شدن دامنه آن را ... ادامه مطلب »

هاست بهتر باعث افزایش ترافیک می شود

همه افراد به دنبال افزایش ترافیک سایت خود هستند. ترافیک وب به این معناست که شما در میان گزینه های دیگر محبوبیت بیشتری دارید و می توانید از این فرصت برای افزایش درآمد خود استفاده کنید. البته زمانی که صحبت از ترافیک سایت به میان می آید فاکتورهای دیگری نیز دخیل خواهد بود.  اما اگر کارها به درستی انجام نشود ... ادامه مطلب »

انتخاب هاست مناسب چگونه می تواند بر روی کسب وکار شما اثر بگذارد؟

موفقیت کسب وکار به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. این فاکتورها تنها در برگیرنده انتخاب کارمندان مناسب، کارمندان آی تی و شرکای تجاری نیست.  این موارد به فروشندگانی که از آن ها خدماتی را خریداری می کنید نیز توسعه و گسترش پیدا می کند.  کسب وکار شما ممکن است خدمات یا محصولات خوبی  ارائه کند اما اگر  مشتریان نتوانند به درستی ... ادامه مطلب »

تصمیم گیری استراتژیک در مورد سئو قبل از طراحی و ساخت سایت

قبل از اینکه  به سراغ بحث اصلی این مقاله برویم اجازه دهید سناریویی را با هم مرور کنیم.  فرض کنید یک مشتری در مورد کارهایی که می تواند برای بهبود رتبه طبیعی خود در موتورهای جستجو انجام دهد سوالاتی را از شما می پرسد. بعد از بررسی دقیق، تجزیه و تحلیل بازار  و مرور قیف تبدیل، باید توصیه هایی را ... ادامه مطلب »

راهنمای سئو برای سایت های تجارت الکترونیکی

هیچ شکی نیست که داشتن رتبه بالاتر در موتور جستجوی گوگل یک  موضوع ضروری در دنیای آنلاین امروز است. اما اگر ترفندها و نکات سئویی که می تواند سایت تجارت الکترونیکی شما را به صدر نتایج گوگل برساند نشناسید قادر نخواهید بود به چنین موقعیتی دست یابید. اگر کلیک بازدید کنندگان را از دست بدهید به احتمال زیاد فروش خود ... ادامه مطلب »

معماری سایت و فاکتورهای موفقیت در موتورهای جستجو

بزرگترین فاکتور در گروه سئوی داخلی یا همان on Page جدول تناوبی فاکتورهای موفقیت سئو، معماری سایت است. داشتن یک معماری صحیح و مناسب به شما کمک می کند سئوی خوب و موفقی داشته باشید در حالیکه معماری اشتباه می تواند همه چیز را به طور کلی خراب کند. ادامه مطلب »