خانه / بایگانی برچسب : سرتیتر

بایگانی برچسب : سرتیتر

چگونه به کمک متن سئو شده، خوانندگان را در سایت به تعامل وا داریم؟

زمانی که سئوی سایت خود را شروع می کنید، ممکن است به این موضوع فکر کنید که کیفیت نوشته هایتان در جایگاه دوم  اولویت قرار می گیرد. درست است؟ نه  واقعیت چنین نیست. بیشتر اوقات یک نوشته خوب و سئو شده چیزی است که افراد  اولویتی به آن نمی دهند.  همین امر باعث می شود خواننده و بازدیدکننده از سایت ... ادامه مطلب »

چگونه سرتیترهایی بنویسیم که افراد بر روی آن کلیک کنند؟

سایت های بزرگی که در دنیای آنلاین حضور دارند، کلیک، بازدید و بازدیدکننده زیادی به سمت خود جذب می کنند. این موضوع  چندین دلیل بسیار خوب دارد. اما مهم ترین دلیلی که برای جذب این ترافیک از وب وجود دارد، نوشتن سرتیترهای قدرتمند و البته تعاملی است  که افراد را به کلیک کردن بر روی آن ترغیب می کند. نمی ... ادامه مطلب »

چگونه تگ عنوان مناسبی برای موتورهای جستجو ایجاد کنیم؟

یکی از ناامید کننده ترین  موارد درباره سئو این است که همه چیز را آنگونه که باید در کنار همدیگر قرار دهیم تا بتوانند به درستی کار کنند.  اگر شما نیز فعالیتی  در حوزه سئو داشته اید به خوبی می دانید  که منظور ما از واژه نا امید کننده چیست.  عناصر بسیار کوچکی در سئو وجود دارد که  به نظر ... ادامه مطلب »

۱۸ نکته عالی برای ایجاد صفحه فرود در وردپرس

همه ما با واژه صفحه فرود آشنا هستیم. به لطف گوگل آنالیتیکس امروزه بیشتر افراد اطلاعات خوبی در مورد صفحات فرود دارند .با اینکه صفحه فرود از لحاظ فنی اولین صفحه ای است که کاربر به هنگام بازدید از سایت با آن مواجه می شود اما همیشه وقتی که از صفحه فرود صحبت می کنیم منظورمان دقیقا این نیست. همه ... ادامه مطلب »