خانه / بایگانی برچسب : سایت

بایگانی برچسب : سایت

۱۲ نوع سایتی که می توانید همین امروز ایجاد کنید

حوزه وب بسیار گسترده است و در حال حاضر بیش از میلیاردها سایت به صورت آنلاین در حوزه های مختلف کاری فعالیت می کنند و همه آن ها تلاش دارند نظر بازدیدکنندگان را به خود جلب نمایند. زمانی که در حال راه اندازی سایت جدید هستید ممکن است فکر کردن به سایت های متعددی که در حال حاضر در این ... ادامه مطلب »

۴ استراتژی بازاریابی که قبل از استخدام شرکت بازاریابی می توانید مورد استفاده قرار دهید

بیشتر شرکت ها به احتمال زیاد می دانند که بازاریابی دیجیتال می تواند یک ابزار قدرتمند برای کسب سرنخ باشد اما با وجود فناوری های زیادی که وجود دارد و پیچیدگی هایی که در این زمینه دیده می شود،  افراد تلاش می کنند بازاریابی محصولات یا خدمات خود را به یک شرکت متخصص بسپارند. مشکل اینجاست که اگر به شرکت ... ادامه مطلب »

چه زمانی باید هاست خود را به سرور اختصاصی ارتقاء دهیم؟

بیشتر افراد زمانی که کسب وکار آنلاین خود را راه اندازی می کنند، از پلن های موجود برای هاست اشتراکی استفاده می نمایند. با اینحال، به تدریج متوجه می شوند که مجبورند هاست خود را ارتقاء دهند  تا بتوانند از قابلیت ها و عملکردهای بیشتری برخوردار گردند.  یک نوع سرور که افراد برای ارتقاء هاست خود در نظر می گیرند، ... ادامه مطلب »

۱۰۰ ایده خلاقانه برای ایجاد سایت

دنیای دیجیتال بیشتر از قبل مورد توجه افراد قرار گرفته است. امروزه بیشتر کسب وکارها از فضای مجازی برای معرفی شرکت و محصولات خود استفاده می کنند. ایجاد سایت بهترین روش برای تعامل با مخاطبان محسوب می شود اما سوال اینجاست که چه نوع سایتی می توان ایجاد کرد؟ چگونه می توان یک سایت ایجاد کرد؟  خوب این سوال یکی ... ادامه مطلب »