خانه / بایگانی برچسب : ریدایرکت

بایگانی برچسب : ریدایرکت

۵ روش برای ریدایرکت آدرس سایت

زمانی که هاست و دامنه مدنظر را خریداری می کنید می توانید سایت جدید خود را راه اندازی نمایید. در این شرایط همه چیز ساده و اسان خواهد بود. شما تنها چند صفحه محتوا دارید و آدرس هایتان ساده است و می توانید لینک های داخلی را از همان ابتدا به درستی مورد استفاده قرار دهید. اما با گذشت زمان ... ادامه مطلب »

کدهای وضعیت HTTP چه ارتباطی با سئو دارند؟

کدهای وضعیت HTTP همانند کدهای ۴۰۴، ۳۰۱ و ۵۰۰،  ممکن است برای یک بازدیدکننده معمولی از اهمیت چندانی برخوردار نباشند اما برای سئو بسیار مهم خواهند بود. عنکبوت های موتورهای جستجو همچون ربات های گوگل از این کدها برای تعیین و شناسایی سلامت سایت استفاده می کنند. چنین کدهایی نشان می دهند چه اتفاقی بین مرورگر و سرور رخ داده ... ادامه مطلب »

چگونه به طور موثر بک لینک بسازیم؟

وجود بک لینک برای موفقیت هر کمپین سئویی ضروری است. در این مقاله قصد داریم در مورد نحوه ساخت بک لینک در سال جدید صحبت کنیم. همراه وب ایده باشید. ادامه مطلب »

چگونه صفحه ۴۰۴ عالی بسازیم؟

بهینه سازی صفحه ۴۰۴  یکی از موارد مهمی است که بیشتر سایت ها آن را نادیده می گیرند.  اگر سایت شما به طور مداوم آدرس های موجود را تغییر می دهد استفاده از صفحات ۴۰۴ بسیار موثر خواهد بود. در این مقاله قصد داریم به همین موضوع بپردازیم. پس همراه وب ایده باشید. ادامه مطلب »

۵ دلیل برای افت رتبه بندی سایت های تجارت الکترونیک

جستجوی طبیعی یکی از مهم ترین کانال های به دست آوردن مشتری است. در این میان، سئو می تواند ۱۰ الی ۶۰ درصد از ترافیک کل سایت را به خود اختصاص دهد. به همین خاطر اجتناب از مواردی که باعث از بین رفتن سئوی سایت می شود ضروری است.  معمولا سایت هایی که رتبه خود را در موتورهای جستجو از ... ادامه مطلب »