خانه / بایگانی برچسب : رسانه های اجتماعی

بایگانی برچسب : رسانه های اجتماعی

بازاریابی ابری

تغییراتی که اینترنت در دنیای اطراف ما ایجاد کرده غیر قابل انکار است. روشی که برای یادگیری انتخاب می کنیم، بازی هایی که انجام می دهیم، تعاملی که با سایر افراد داریم و خریدی که انجام می دهیم تحت تاثیر دنیای آنلاین پیرامون ما قرار گرفته است. یکی از دلایل توسعه اینترنت، رشد و ظهور سایت های تجارت الکترونیک است. ... ادامه مطلب »

چگونه برای سایت وردپرسی جدید خود ترافیک رایگان جذب کنیم؟

جذب ترافیک رایگان برای بازاریابان با تجربه کار اسانی خواهد بود اما اگر سایت خود را تازه تاسیس کرده باشید و به دنبال روش هایی برای افزایش بازدیدکننده سایت بگردید، چه طور؟ در طول چند سال گذشته، ایجاد ارتباط با افراد در حوزه کاری،  به بخش مهمی از فرایند تولید ترافیک تبدیل شده است.  دیگر نمی توان به تنهایی بر ... ادامه مطلب »

۵ نکته، ترفند و ابزار برای درک نیت کاربران

هر روز بیش از ۴ میلیارد جستجو از طریق گوگل انجام می شود. این افراد برای رفع نیازهای خود به سراغ موتورهای جستجو می آیند. کسب وکارهایی که بتوانند نیازهای جستجوکنندگان را  برطرف کنند موفق خواهند شد.  اما برای اینکه بتوانید نیاز فردی را پاسخ دهید باید بدانید که نیازشان چیست و چه می خواهند.  این نیاز تنها در مورد ... ادامه مطلب »

۴ مرحله برای ایجاد استراتژی فراموش نشدنی رسانه های اجتماعی برای شرکت های B2B

همانطور که می دانید رسانه های اجتماعی یکی از ابزارهای مهم بازاریابی برای رشد کسب وکارها هستند.  شما می توانید استراتژی ها و کمپین های موفقی را برای رسانه های اجتماعی خود توسعه دهید.  معمولا بیشتر افراد بر این باورند که رسانه های اجتماعی سودی برای شرکت های B2B ندارد. اما واقعیت چنین نیست. دلیل اصلی شکست استراتژی های رسانه ... ادامه مطلب »

چرا استراتژی بازاریابی محتوای شما به درستی کار نمی کند؟

امروزه تقریبا هر کسب وکار بزرگی از استراتژی بازاریابی محتوا استفاده می کند، ۹۴ درصد از کسب وکارها، ۷۷درصد از شرکت های B2C و ۹۳ درصد از شرکت های B2B از این نوع بازاریابی بهره مند می شوند. با اینکه بیشتر بازاریابان ارزش بازاریابی محتوا را شناخته اند اما خیلی از آن ها به درستی از این استراتژی ها استفاده ... ادامه مطلب »

۱۱ نکته در مورد سئوی خارجی که باید همین امروز به کار گیرید

هر کسی که در دنیای آنلاین سایتی دارد  به دنبال به دست آوردن رتبه برتر در نتایج موتورهای جستجو خواهد بود. برای دستیابی به این هدف، هر فردی تلاش می کند با انجام صحیح نکات و ترفندهای سئوی داخلی پنگوئن و پاندا را راضی نگه دارد و از شر جریمه های آن  خلاص شود. در مقابل، افراد امیدوارند که گوگل ... ادامه مطلب »