خانه / بایگانی برچسب : رسانه اجتماعی

بایگانی برچسب : رسانه اجتماعی

چگونه بازگشت سرمایه گذاری بازاریابی رسانه اجتماعی را بسنجیم؟

ارسال پست در پروفایل رسانه های اجتماعی یکی از موارد جذاب و سرگرم کننده است. اگر در روز سه الی  پنج بار اینکار را تکرار می کنید عالی خواهد بود. پاسخ دادن به تعاملات مشتریان و مخاطبان در رسانه های اجتماعی نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.  چیزی که برایتان جذاب خواهد بود این است که ببینید مکالمه ای ... ادامه مطلب »

چگونه مکالمات عادی در رسانه های اجتماعی را به سرنخ و فروش تبدیل کنیم؟

با اینکه داشتن هزاران و میلیون ها فالور در رسانه های اجتماعی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است اما این اعداد و ارقام  زمانی که فالورها برند شما را نادیده می گیرند  مزایای زیادی برایتان نخواهند داشت.  تعامل، یک نکته کلیدی برای موفقیت  در بازاریابی رسانه های اجتماعی است. برندهایی که تعامل بیشتری از مخاطبین خود دریافت می کنند بهتر ... ادامه مطلب »

۷ مورد از ترفندهای بازاریابی محتوایی که هر بازاریابی باید بداند

بازاریابی محتوایی یکی از محبوب ترین و مقرون به صرفه ترین استراتژی های بازاریابی موجود است اما این موضوع بدین معنی نیست که این روش ارزان است. اگر می خواهید استراتژی با کیفیتی اجرا کنید به شرکت های با تجربه خارجی یا یک فرد متخصص داخلی در شرکت نیاز خواهید داشت که بتواند کارهای خوبی برایتان تولید کند. با اینحال ... ادامه مطلب »

چگونه به کمک رسانه های اجتماعی لینک بیلدینگ کنیم؟

اگر با سئو آشنا باشید حتما اهمیت لینک بیلدینگ را به خوبی می دانید. هر متخصص سئویی به خوبی می داند که لینک بیلدینگ می تواند به افزایش رتبه بندی سایت در موتورهای جستجو کمک کند. البته لینک ها و محتوای شما هر دو باید کیفیت بالایی داشته باشند تا بتوانند برایتان کارساز و موثر واقع گردند. مشکل این است ... ادامه مطلب »

چگونه به طور موثر بک لینک بسازیم؟

وجود بک لینک برای موفقیت هر کمپین سئویی ضروری است. در این مقاله قصد داریم در مورد نحوه ساخت بک لینک در سال جدید صحبت کنیم. همراه وب ایده باشید. ادامه مطلب »

چگونه از توییتر برای افزایش رتبه خود در موتورهای جستجو استفاده کنیم؟

بهینه سازی سایت برای کلمات کلیدی، ساخت لینک و انتشار محتوای عالی، تنها روش های موجود برای بهبود سئوی سایتتان نیست. شما می توانید از قدرت اکانت توییتری خود نیز برای افزایش رتبه بندی سایت استفاده کنید. اگر بدانید گوگل و توییتر همکاری بسیار قدرتمندی با هم دارند حتما شگفت زده خواهید شد. همین همکاری به گوگل اجازه می دهد ... ادامه مطلب »

۵ معیار ضروری برای سنجش موفقیت فایل های ویدئویی

فرض کنید در حال  حاضر فایل ویدئویی خود را با افراد به اشتراک گذاشته اید. تعداد بازدیدها از ویدئو در حال افزایش است و با نگاه کردن به این اعداد حس رضایت می کنید و متوجه می شوید که سرمایه گذاری بر روی این حوزه، بسیار ارزشمند بوده است. خوب حالا باید هیجان زده شوید؟ نه هنوز.  اگر بخواهیم صادق ... ادامه مطلب »