خانه / بایگانی برچسب : داکر

بایگانی برچسب : داکر

چشم انداز رایانش ابری در سال ۲۰۱۷

 در سال ۲۰۱۷، فناوری های محاسباتی بدون سرور، تجزیه و تحلیل داده ها و کانتینرهای داکر به ایجاد نوآوری در ابر کمک خواهد کرد.  در چنین شرایطی کاربران قادر خواهند بود به ازای خدماتی که از ابر دریافت کرده اند هزینه پرداخت کنند. همانطور که می دانید رایانش ابری ایده کاملا جدیدی نیست اما روز به روز در حال رشد ... ادامه مطلب »

۶ مورد از ملزومات کانتینرهای داکر

داکر یکی از پروژه های متن باز موفقی است که در سال های اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده است. این پروژه توانسته است به خوبی  طرز فکر افراد در مورد اجرا، ساخت و انتقال اپلیکیشن ها را متحول کند. اگر شما نیز در حوزه فناوری مشغول به کار هستید حتما  اطلاعات زیادی در مورد این پروژه دارید. در این مقاله ... ادامه مطلب »

مقیاس بندی خودکار وردپرس با داکر و AWS

زمانی که سایت وردپرسی خود را ایجاد می کنید ممکن است سوالات زیادی در ذهن داشته باشید. اولین و مهم ترین سوالی که به ذهنتان خطور می کند این است که تعداد بازدید کنندگانی که سایت می تواند مدیریت کند چقدر است؟ اگر سایت شما جزو سایت های تجارت الکترونیکی باشد این موضوع چقدر مهم خواهد بود؟ بر اساس گزارشات ... ادامه مطلب »

استفاده از OpenStack Sahara برای ایجاد Hadoop

همانطور که می دانید OpenStack Sahara یک ابزار خط فرمان(command-line) است که  نصب و توسعه هادوپ و اسپارک(Hadoop and Spark) را با استریم کردن فرآیند و پیگیری جزییات پیچیده آسان‌تر می سازد. OpenStack یک سیستم عامل ابری است که برای ارائه ماشین های مجازی مورد استفاده قرار می گیرد. این در حالیست که OpenStack Sahara یک جزء افزودنی یا همان ... ادامه مطلب »

دانلود مایکروسافت ویندوز سرور ۲۰۱۶

همانطور که می دانید مایکروسافت، ویندوز سرور ۲۰۱۶ را منتشر کرده است. این محصول برای دانلود در اختیار افراد قرار گرفته است. شما می توانید  به طور آزمایشی ۱۸۰ روز با آن کار کنید. این نسخه از ویندوز سرور قابلیت های مختلفی  همچون بهبودهای انجام شده در موتور deduplication و پیکربندی مرحله به مرحله deduplication را دارد.  در هایپر وی(Hyper-v) ... ادامه مطلب »

اینده اوپن‌استک: حجم کاری داکر بر روی Kubernetes

همانطور که می دانید اوپن‌استک در حال تبدیل شدن به یک اپلیکیشن داکری است که بتواند بر روی Kubernetes اجرا شود و به برنامه های گوگل برای یک منبع متن باز ابر هیبریدی کمک کند. توزیع کننده اوپن‌استک با گوگل و اینتل برای ایجاد پلتفرم های ابری برای توسعه از طریق ظروف داکر که توسط Kubernetes مدیریت می شد همکاری ... ادامه مطلب »

آغاز به کار داکر ۱٫۱۲ (Docker) به همراه نسخه های دسکتاپی ویندوز و مک

محیط های توسعه دسکتاپ برای مک و ویندوز، از مجازی سازی بومی برای سرعت استفاده می کند و مدیریت خارج از جعبه(out –of –box) داکر و سیستم زمانبندی را بالا می برد. ادامه مطلب »