خانه / بایگانی برچسب : خرید سرور اختصاصی

بایگانی برچسب : خرید سرور اختصاصی

چگونه بهترین سرور اختصاصی را انتخاب کنیم؟

در طول چند سال گذشته شاهد تغییرات بزرگی در حوزه  فناوری اطلاعات بوده ایم. گزینه ها و شرکت های متعددی هستند که سرورهای اختصاصی را برای کسب وکار شما ارائه می کنند. در چنین شرایطی بررسی نیازهای کسب وکار و انتخاب یک گزینه مناسب برای آن می تواند دشوار و البته خسته کننده باشد. در این مقاله قصد داریم نکاتی ... ادامه مطلب »

چگونه از سرور اختصاصی بیشترین استفاده را ببریم؟

خوب حالا که موفق شده اید ترافیک سایت خود را به کمک روش های مختلف افزایش دهید باید بتوانید هاست خود را به گزینه بهتری ارتقا دهید. داشتن سرور اختصاصی به شما کمک می کند نیازهای سایت خود را برآورده کنید و در برابر افزایش ترافیک و افزایش حجم کاربران ورودی با مشکل مواجه نشوید. سرور اختصاصی یکی از قدرتمندترین ... ادامه مطلب »

۷ سوال پر تکرار در مورد سرور اختصاصی

DedicatedServerIran

خرید سرور اختصاصی می تواند سرمایه گذاری ارزشمندی برای شرکت شما باشد. با اینحال، این نوع سرور می تواند برای افرادی که آشنایی کافی با این موضوع ندارند سردرگم کننده باشد.  در نتیجه سوالات زیادی درباره جزییات سرور اختصاصی به ذهن خطور می کند. در این مقاله قصد داریم به ۷ مورد از سوالات پرتکرار حوزه سرور اختصاصی پاسخ دهیم. ... ادامه مطلب »

تفاوت هاست ابری با سرور اختصاصی در چیست؟

انتخاب محیط هاست مناسب، تصمیمی است که به عنوان صاحب سایت باید اتخاذ کنید. حتی بعد از تصمیم گیری ابتدایی، ممکن است نیازهای هاستینگ شما در طول زمان تغییر کند و تکامل یابد. در این مقاله سعی می کنیم تفاوت بین هاست ابری و سرور اختصاصی را بیان کنیم.  به کمک این اطلاعات می توانید انتخاب مناسبی برای سایت و ... ادامه مطلب »

چگونه یک سرور اختصاصی مدیریت شده ی مناسب انتخاب کنیم؟

انتخاب یک سرور اختصاصی مدیریت شده‌ی مناسب برای اطمینان حاصل کردن  از اینکه تمامی نیازهای شرکت برآورده  می شود ضروری است. سرور اختصاصی مدیریت شده ای که انتخاب می کنید باید بر پایه پلتفرمی باشد که بتواند بهترین مزایا را برای سایت تجارت الکترونیکی شما فراهم آورد.  بیشتر افراد و کسب وکارهایی که  فعالیت خود را به تازگی آغاز کرده ... ادامه مطلب »

سرور اختصاصی چیست؟

سروری که  توسط یک شرکت میزبانی می شود و تنها به یک کسب وکار موجود اجازه می دهد به منابع آن دسترسی داشته باشد را سرور اختصاصی می گویند. همانطور که از نامش پیداست، سرور اختصاصی به یک مشتری اختصاص می یابد و منابع آن در میان مشتریان دیگر به اشتراک گذاشته نمی شود. سرورهای اختصاصی به مشتریان اجازه می ... ادامه مطلب »