خانه / بایگانی برچسب : جستجوی صوتی

بایگانی برچسب : جستجوی صوتی

جستجوی معنایی چیست و چه تاثیری بر روی سئو دارد؟

در سال ۲۰۱۰، بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو به معنای کسب بک لینک های زیاد و قرار دادن کلمات کلیدی در متن بود. با این وجود سئو از آن زمان به بعد تغییرات زیادی کرد. آن روزها سئو به معنای درک نحوه تولید نتایج جستجو از طرف موتورهای جستجو بود. به کمک این شناخت، می توانستیم محتوایی که رتبه ... ادامه مطلب »

چرا باید سایت را برای بینگ هم سئو کنیم؟

بیشتر افراد بر این باورند که سئوی سایت برای موتور جستجویی همچون بینگ می تواند تلاش های سئو و بازاریابی شما را به سطح کاملا متفاوتی ببرد. این موضوع صحت دارد زیرا زمانی که صحبت از جذب ترافیک بهتر به سایت، افزایش بازگشت سرمایه گذاری، تبلیغات مقرون به صرفه ، جذب بازدیدکننده قابل تبدیل به مشتری  به میان می اید ... ادامه مطلب »

۷ فاکتور رتبه بندی سایت در سال جدید که باید بشناسید

هر ساله گوگل فاکتورهای رتبه بندی جدیدی را برای موتور جستجوی خود ارائه می کند. در سال ۲۰۱۴، HTTPS به یک فاکتور رتبه بندی در این موتور جستجو تبدیل شد . در سال ۲۰۱۶ قابلیت استفاده از سایت بر روی موبایل و دستگاه های موبایلی تبدیل به فاکتور رتبه بندی گردید.  در سال ۲۰۱۶، این روند به سوی رنک برین ... ادامه مطلب »

گوگل دوپلکس و اثرات آن بر روی سئو

شاید شما هم در مورد گوگل دوپلکس مواردی را شنیده باشید. دستیار مجازی که با آرایشگر تماس گرفت و قرار ملاقات گذاشت را به خاطر می آورید؟ این یک فناوری بسیار جذاب و شگفت انگیز است اما سوال اینجاست که دقیقا چه کاری انجام می دهد؟ آیا چنین فناوری می تواند بر روی جستجو یا سئو اثر بگذارد؟ در این ... ادامه مطلب »

راهنمای جامع سئو برای سال ۲۰۱۸

راهنمای جامع سئو برای سال 2018

در این مقاله قصد داریم استراتژی های تست شده ای که برای سال جدید مفید خواهد بود را با هم مرور کنیم. اگر به دنبال یک راهنمای جامع سئو برای سال جدید هستید در این مقاله همراه وب ایده باشید. ادامه مطلب »

۵ مفهوم کلیدی سئو برای سال جدید

سال ۲۰۱۷ از منظر تغییرات بزرگ در الگوریتم های گوگل سال آرامی بود. در سال ۲۰۱۶، شاهد ظهور الگوریتم هایی همچون Penguin 4.0، الگوریتم Possum و به روزرسانی های بزرگ در حوزه موبایل دوست بودن سایت ها بودیم. امسال گوگل کمی ساکت تر بود.  تنها چیزی که در الگوریتم های گوگل همیشه مهم بوده، توجه به بهبود تجربه کاربری است. ... ادامه مطلب »

۱۰ نکته موثر سئو برای سال ۲۰۱۷

فرآیند سئو یکی از مسائل مهم در حوزه مدیریت سایت محسوب می شود. در این مقاله قصد داریم ۱۰ مورد از نکات موثر سئو برای سال ۲۰۱۷ را با هم مرور کنیم. پس همراه وب ایده باشید. ادامه مطلب »