خانه / بایگانی برچسب : تولید سرنخ

بایگانی برچسب : تولید سرنخ

چگونه مکالمات عادی در رسانه های اجتماعی را به سرنخ و فروش تبدیل کنیم؟

با اینکه داشتن هزاران و میلیون ها فالور در رسانه های اجتماعی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است اما این اعداد و ارقام  زمانی که فالورها برند شما را نادیده می گیرند  مزایای زیادی برایتان نخواهند داشت.  تعامل، یک نکته کلیدی برای موفقیت  در بازاریابی رسانه های اجتماعی است. برندهایی که تعامل بیشتری از مخاطبین خود دریافت می کنند بهتر ... ادامه مطلب »

چرا کسب وکار شما مشتریان خود را از دست می دهد؟

چه این موضوع را دوست داشته باشید و چه دوست نداشته باشید، کسب وکار شما ممکن است مشتریان خود را از دست بدهد. مطالعات اخیر نشان می دهد تنها ۱۳ درصد از مشتریانی که از آن ها نظرسنجی شده بود بیان کردند به یک برند واحد وفادار هستند. این تحقیقات نشان می دهد ۸۷ درصد مشتریان قبل از خرید قیمت ... ادامه مطلب »

به دنبال مشتریان وفادار هستید؟ این ۷ نکته را فراموش نکنید

شرکت های هوشمند به خوبی فهمیده اند که وفاداری مشتری یک ابزار بازاریابی و فروش قدرتمند است که می تواند تاثیر زیادی بر روی شرکت داشته باشد. حتما شما هم جزو افرادی هستید که می خواهید برای شرکت خود مشتریان وفاداری به دست آورید. اگر چنین است در این مقاله همراه وب ایده باشید تا ۷ نکته ای  که برای ... ادامه مطلب »

چگونه از طریق سئو، سرنخ تولید کنیم؟

سئو فرآیندی است که بیشتر افراد آن را به عنوان یک روش موثر برای هدایت ترافیک به سایت می شناسند اما تیم های بازاریابی و فروش اندکی آن را به عنوان ابزاری برای تولید سرنخ یا تبدیل آن به مشتری  قبول دارند. تنها ۱۰ درصد از بازدید کنندگانی که از طریق جستجوی طبیعی وارد سایت می شوند برای خرید آماده ... ادامه مطلب »