خانه / بایگانی برچسب : توزیع لینوکس

بایگانی برچسب : توزیع لینوکس

بهترین توزیع لینوکس برای لپ تاپ

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید برای لپ تاپ  خود یک سیستم عامل لینوکسی نصب کنید. اگر  عبارت بهترین توزیع لینوکس برای لپ تاپ را در موتورهای جستجو وارد کنید با پاسخ های سردرگم کننده ای روبرو خواهید شد . این انتخاب بر اساس شرایطی که فرد دارد متفاوت خواهد بود. گزینه های مختلفی در بازار وجود ... ادامه مطلب »

۸ مورد از بهترین توزیع های لینوکس برای برنامه نویسان و توسعه دهندگان

سیستم عامل های مبتنی بر لینوکس اغلب توسط توسعه دهندگان مورد استفاده قرار می گیرند. نگرانی بزرگ این افراد به هنگام انتخاب توزیع لینوکسی برای برنامه نویسی، سازگاری، قدرت، پایداری و انعطاف پذیری سیستم موجود است. انتخاب توزیع مناسب لینوکسی برای برنامه نویسی  می تواند برای افراد کمی دشوار باشد. به همین خاطر در این مقاله قصد داریم ۸ مورد ... ادامه مطلب »

چگونه بهترین توزیع لینوکس را برای محیط Xen انتخاب کنیم؟

مجازی ساز Xen

توزیع لینوکس های اندکی هستند که برای محیط Xen، پشتیبانی سطح شرکتی را ارائه می کنند و حتی در میان این توزیع ها نیز تفاوت های مهمی وجود دارد. برای اینکه بتوانید بهترین گزینه موردنظر خود را انتخاب کنید، سطح پشتیبانی مورد نیاز را تعیین نمایید و گزینه هایی که در ادامه بیان می کنیم را مرور کنید. همراه وب ... ادامه مطلب »

چه سیستم عاملی برای سرورهای اختصاصی بهتر است؟

هر رایانه ای که شما مورد استفاده قرار می دهید بر روی سیستم عامل اجرا می شود.  سرور اختصاصی شما نیز به سیستم عامل نیاز خواهد داشت.  سیستم عاملی که برای سرور اختصاصی خود انتخاب می کنید نقش مهمی در تجربه ای که از سرور خواهید داشت بازی می کند. با اینکه قبل از سرمایه گذاری بر روی سرورهای اختصاصی ... ادامه مطلب »

۵ مورد از توزیع های جدید لینوکس در سال ۲۰۱۷

اگر به طور منظم از سایت Distrowatch بازدید کنید، متوجه خواهید شد که رتبه بندی های محبوب از سالی به سال دیگر تغییر می کند.  برخی از توزیع ها وجود دارد که همیشه در ده رتبه برتر قرار دارند و برخی نیز ممکن است امروز در این لیست قرار گرفته باشند و در انتهای سال از لیست حذف گردند.  یکی ... ادامه مطلب »

تفاوت های بین هاست ویندوز و هاست لینوکس

انتخاب سیستم عامل مناسب برای سرور ممکن است کار خسته کننده ای به نظر برسد اما این انتخاب آنقدرها که شما فکر می کنید سخت و دشوار نیست. چه بخواهید اولین سایت خود را راه اندازی کنید یا قصد داشته باشید هاست خود را به سرور قدرتمندتری انتقال دهید، این راهنمای سریع و ساده به شما کمک می کند تصمیمات ... ادامه مطلب »

انتشار VMware Tools 10

شرکت VMware نسخه جدید VMware Tools را منتشر کرده است که امکان دانلود جداگانه آن وجود دارد. همانطور که می دانید، قبلا هر زمان که نسخه جدیدی از VMware ESXi منتشر می شد، نسخه جدیدی از VMware tools نیز بعد از آن روانه بازار می گشت.  هر دوی این موارد در کنار یکدیگر قرار می گرفت و هرگز به صورت ... ادامه مطلب »