خانه / بایگانی برچسب : تست A/B

بایگانی برچسب : تست A/B

۵ خطری که می توانید در حوزه سئو انجام دهید

زمانی که سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی می کنید همیشه خطراتی متوجه سایتتان خواهد بود.  مثلا فرض کنید تصمیم دارید پلتفرم سایت خود را تغییر دهید، طراحی جدیدی برای آن ایجاد کنید و ساختار URL ها را در آن تغییر دهید. در این شرایط رتبه های که در حال حاضر برای کلمات کلیدی مرتبط با سایت خود ... ادامه مطلب »

چگونه به کمک بازاریابی ایمیلی، سرنخ ها را به فروش تبدیل کنیم؟

ایمیل از سال ۱۹۷۰ در اختیار افراد قرار دارد. اگرچه امروزه در هر عرصه ای از ایمیل استفاده می شود اما اگر بدانید این روزها استفاده از بازاریابی ایمیلی چقدر برای بهبود فرایند فروش موثر است شگفت زده خواهید شد. با اینکه ایمیل یک فناوری ۵۰ ساله است اما کسب وکارها هنوز هم از ایمیل برای ارتباط با دنبال کنندگان، ... ادامه مطلب »

۷ روش برای اصلاح استراتژی بازاریابی شکست خورده

هیچ بازاریابی نمی تواند برای اولین بار یک کمپین بازاریابی عالی ایجاد کند حتی اگر فرد باتجربه ای باشد. خوب حالا فرض کنید که استراتژی بازاریابی شما بنا به هر دلیلی با شکست مواجه شده است. چگونه می توانید این استراتژی شکست خورده را اصلاح کنید؟ در این مقاله قصد داریم ۷ روش برای اصلاح این شرایط بیان کنیم. پس ... ادامه مطلب »

چند وقت یکبار باید ایمیل های بازاریابی را برای مشتریان خود ارسال کنیم؟

زمانی که صحبت از بازاریابی ایمیلی به میان می آید، زمانبندی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار خواهد بود. با وجود نرخ کلیک پایین تر از ۲ درصد برای بازاریابی ایمیلی در برخی از صنایع، بهترین روش برای بهبود نتایج به دست آمده، زمانبندی ارسال ایمیل هاست. شما باید بدانید هر چند وقت یکبار  پیام های ایمیلی خود را برای مشتریانتان ... ادامه مطلب »

چگونه با بودجه اندک خود نتایج خوبی از بازاریابی به دست آوریم؟

بازاریابی استارت آپ ها کار دشواری است. معمولا افرادی که تازه کار خود را آغاز کرده اند بودجه محدودی دارند و نمی توانند از مواردی همچون برند شناخته شده به نفع خود استفاده نمایند.  حتی کاربرانی که در مورد کسب وکارهای تازه کار چیزی شنیده اند نیز ممکن است اطلاعات زیادی در موردشان نداشته باشند و نتوانند خود را برای ... ادامه مطلب »