خانه / بایگانی برچسب : تبلیغات

بایگانی برچسب : تبلیغات

در چه مکان هایی از بازاریابی می توان از داستان سرایی برای افزایش فروش استفاده کرد؟

بیشتر افراد از فروش متنفر هستند و برای این موضوع دلایل خوبی دارند.  ایده کلی فروش می تواند برخی از افراد را ازار دهد.  تلاش برای صحبت کردن با فردی که در ابتدا تمایلی به یادگیری در مورد برند و محصولات آن ندارد، بیشتر افراد را دچار ناراحتی می کند. با این وجود، فروش برای هر کسب وکاری ضروری است ... ادامه مطلب »

الگوریتم فرد(Fred) گوگل

الگوریتم فرد(Fred) گوگل

همانطور که می دانید گوگل هر از چند گاهی تلاش می کند برای بهبود نتایج جستجو و تجربه کاربری، الگوریتم های خود را به روزرسانی کند. اینبار ، گوگل به طور مخفیانه به روزرسانی الگوریتم جدید خود به نام فرد(Fred) را آغاز کرده و محتواهایی که کم ارزش هستند و  سایت هایی که بر روی تبلیغات و بک لینک های ... ادامه مطلب »

۵ روش برای ایجاد بازاریابی دهان به دهان در کسب وکارهای کوچک

معمولا انسان ها برای تصمیم گیری در مورد جایی که می خواهند بروند، کاری که می خواهند انجام دهند و چیزی که می خواهند بخرند به شبکه خود تکیه می کنند. ۹۲ درصد از مشتریان به ارجاعاتی که از افراد اشنا دریافت می کنند اعتماد دارند و ۷۷ درصد از آن ها به احتمال زیاد محصولات جدید را زمانی می ... ادامه مطلب »

تخلفات و جریمه های اسپم در موتورهای جستجو

تا به اینجای کار در مورد سیگنال های مثبتی صحبت کردیم که جدول تناوبی فاکتورهای موفقیت سئو را تشکیل می داد. اما در این میان فاکتورهای منفی نیز وجود دارد که باید از آن اجتناب کرد. موتورهای جستجو قبل از اینکه بخواهند جریمه های سختی برای یک سایت در نظر بگیرند؛ به سیگنال های متعددی توجه می کنند. ادامه مطلب »