خانه / بایگانی برچسب : بازگشت سرمایه گذاری

بایگانی برچسب : بازگشت سرمایه گذاری

چگونه بازگشت سرمایه گذاری بازاریابی رسانه اجتماعی را بسنجیم؟

ارسال پست در پروفایل رسانه های اجتماعی یکی از موارد جذاب و سرگرم کننده است. اگر در روز سه الی  پنج بار اینکار را تکرار می کنید عالی خواهد بود. پاسخ دادن به تعاملات مشتریان و مخاطبان در رسانه های اجتماعی نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.  چیزی که برایتان جذاب خواهد بود این است که ببینید مکالمه ای ... ادامه مطلب »

چرا باید سایت را برای بینگ هم سئو کنیم؟

بیشتر افراد بر این باورند که سئوی سایت برای موتور جستجویی همچون بینگ می تواند تلاش های سئو و بازاریابی شما را به سطح کاملا متفاوتی ببرد. این موضوع صحت دارد زیرا زمانی که صحبت از جذب ترافیک بهتر به سایت، افزایش بازگشت سرمایه گذاری، تبلیغات مقرون به صرفه ، جذب بازدیدکننده قابل تبدیل به مشتری  به میان می اید ... ادامه مطلب »

۵ نکته برای ایجاد استراتژی بازاریابی محتوایی موفق وبلاگ

وبلاگ نویسی یکی از روش های عالی برای ایجاد آگاهی از برند است اما شما نمی توانید تنها یک وبلاگ درست کنید و مقالات تصادفی را طبق خواسته خود منتشر نمایید و انتظار افزایش فروش داشته باشید. برای اینکار به یک برنامه مستحکم نیاز دارید. گزارش های مختلف نشان می دهد که وبلاگ نویسی می تواند برای بازاریابان B2Bحدود ۶۷ ... ادامه مطلب »

۷ روش برای اصلاح استراتژی بازاریابی شکست خورده

هیچ بازاریابی نمی تواند برای اولین بار یک کمپین بازاریابی عالی ایجاد کند حتی اگر فرد باتجربه ای باشد. خوب حالا فرض کنید که استراتژی بازاریابی شما بنا به هر دلیلی با شکست مواجه شده است. چگونه می توانید این استراتژی شکست خورده را اصلاح کنید؟ در این مقاله قصد داریم ۷ روش برای اصلاح این شرایط بیان کنیم. پس ... ادامه مطلب »