خانه / بایگانی برچسب : بازاریابی

بایگانی برچسب : بازاریابی

چرا سرنخ های تولید شده در سایت به مشتری تبدیل نمی شوند؟

تولید سرنخ های عالی و با کیفیت هدف هر کسب وکاری است اما اگر این سرنخ ها ارزش زیادی برای شما نداشته باشند چه اتفاقی رخ می دهد؟ برای اینکه بتوانید سرنخ ها را به مشتری تبدیل کنید به استراتژی جامع، فناوری مناسب، آموزش صحیح و موارد دیگر نیاز دارید تا در کنار هم بتوانند شما را به هدفتان برسانند.  ... ادامه مطلب »

به دنبال مشتریان وفادار هستید؟ این ۷ نکته را فراموش نکنید

شرکت های هوشمند به خوبی فهمیده اند که وفاداری مشتری یک ابزار بازاریابی و فروش قدرتمند است که می تواند تاثیر زیادی بر روی شرکت داشته باشد. حتما شما هم جزو افرادی هستید که می خواهید برای شرکت خود مشتریان وفاداری به دست آورید. اگر چنین است در این مقاله همراه وب ایده باشید تا ۷ نکته ای  که برای ... ادامه مطلب »

هوش مصنوعی چگونه می تواند به همترازی بازاریابی و فروش کمک کند؟

این روزها  به هر حوزه ای که نگاه کنید می توانید ردپایی از هوش مصنوعی را بیابید. گوگل از این فناوری برای پاسخ دادن به سوالات ما استفاده می کند، آمازون به کمک هوش مصنوعی محصولات خود را به ما پیشنهاد می کند و سایر سایت ها نیز از این گزینه برای بهبود تجربه کاربری بهره می برند. برای بازاریابان، ... ادامه مطلب »

از آمارهای موجود برای بازاریابی سایت تجارت الکترونیک خود استفاده کنید

این روزها بازاریابی بر پایه تصمیم گیری آگاهانه استوار است. هر چقدر درک ما از بازاری که در آن فعالیت می کنیم بیشتر باشد، بهتر می توانیم خودمان را بازاریابی کنیم.  به همین خاطر در این مقاله قصد داریم ۵ مورد از آمارهایی که در حوزه بازاریابی سایت های تجارت الکترونیکی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است را با هم ... ادامه مطلب »

چرا ربات های گفتگو می توانند تجربه کاربری را بهبود ببخشند؟

همانطور که می دانید این روزها هیچ چیزی مهم تر از ایجاد تجربه کاربری مثبت در افراد نیست. مشتریان باهوش تر از قبل شده اند و از توانایی موجود برای انتخاب پیشنهادات تعاملی لذت می برند.  تجربه کاربری در برگیرنده تمرینات برنامه ریزی و پاسخگویی تعاملی به نیازهای مشتریان است تا بتواند انتظارات آن ها را برآورده سازد. خوب حالا ... ادامه مطلب »

۸ نکته کاربردی و عملی برای بازاریابی اینستاگرام

استفاده از شبکه های اجتماعی برای کسب وکارها به یک موضوع ضروری تبدیل شده است. در این میان شبکه هایی همچون اینستاگرام محبوبیت زیادی در میان افراد دارند و بازاریابی این شبکه های اجتماعی می تواند به دیده شدن سایت و افزایش آگاهی از برند کمک کند. مطالعات مختلفی بر روی بازاریابی اینستاگرام انجام شده است. این مطالعات در برگیرنده ... ادامه مطلب »

چگونه پست وبلاگی پیدا کنیم که بتواند سئو را بهبود ببخشد؟

حتما برای شما هم پیش آمده است که بخواهید سوالاتی که کاربران و مشتریانتان به صورت آنلاین می پرسند را پیدا کنید.  اگر در مورد کسب مشتری ایده آل و تبدیل آن ها به مشتری مصمم باشید باید کاری کنید که پست های  وبلاگی تان همان چیزی باشد که افراد به دنبال آن هستند. زمانی که در حال توسعه استراتژی ... ادامه مطلب »