خانه / بایگانی برچسب : ابر

بایگانی برچسب : ابر

سایت Built.io خدمات IPaaS خود را در محل ارائه می کند

 سایت Built.io اعلام کرده است که در حال حاضر نسخه در محل iPaaS خود را در اختیار مشتریانی که به آن نیاز داشته باشند قرار می دهد. حتما از خودتان می پرسید انگیزه انجام این تغییر چه چیزی بوده  است  و این حرکت  چه مفهومی در حوزه ابر عمومی دارد؟ در این مقاله همراه وب ایده باشید تا با هم  ... ادامه مطلب »

هر چیزی که باید در مورد کانتینر به عنوان سرویس بدانید

همانطور که می دانید کانتینر به عنوان سرویس روش بسیار آسانی برای تنظیم و راه اندازی کلاستر کانتینر را فراهم می آورد. انتخاب مناسب پلتفرم کانتینر به عنوان سرویس(CaaS) به میزبانی و انعطاف پذیری پشته(stack)  کانتینر بستگی دارد. به لطف پیدایش و ظهور طیف وسیعی از انتخاب ها در حوزه کانتینر به عنوان سرویس(CaaS) ، نصب و مدیریت محیط داکر ... ادامه مطلب »

۶ مورد از KPI هایی که برای رشد دوباره کسب وکار ابری به آن نیاز خواهید داشت

این روزها بیشتر افرادی که در حوزه ای تی فعالیت دارند مشغله کاری زیادی خواهند داشت اما زمانی که صحبت از ابر به میان می اید واژه هایی همچون نرم افزار به عنوان سرویس یا فراهم کنندگان خدمات هاستینگ بیشتر از قبل خودنمایی می کنند. رشد فناوری در ۱۰ سال اخیر توانسته است کسب وکارها را متحول کند.  فراهم کنندگانی ... ادامه مطلب »

نصب OpenStack Autopilot بر روی سخت افزار

همانطور که می دانید OpenStack Autopilot ساده ترین و اسانترین نصب کننده پویای OpenStack در دنیا محسوب می شود. این نرم افزار می تواند تمامی جوانب ابر شما را در طول نصب، توسعه و اجرای روزانه مدیریت کند. ادامه مطلب »

رایانش ابری چیست؟

واژه ابر یک شعار واقعی است اما این واژه دقیقا به چه معناست و چگونه می تواند بر روی کاری که ما انجام می دهیم تاثیرگذار باشد؟ ادامه مطلب »

چرا کسب وکارهای کوچک باید از ابر استفاده کنند؟

محاسبات ابری راهی به سمت آینده است. مهم نیست اندازه کسب وکار شما چگونه است، استفاده از ابر و محاسبات ابری می تواند برای شما مفید باشد. خدمات ابری به خصوص برای سازمان های کوچکتر عملی تر خواهد بود زیرا اینکار باعث کاهش منابع آی تی و زمان صرف شده برای مدیریت آن می شود. به جای تکیه کردن بر ... ادامه مطلب »

آماده شدن برای دگرگونی شغلی مبتنی بر ابر

کاملا آشکار و واضح است که چه فناوریهایی ( به خصوص محاسبات ابری) در حال تغییر دنیای فناوری اطلاعات و شغل های مرتبط با آن هستند. بر اساس یافته های گارتنر، در ۱۸ ماه بعدی، شاهد این موضوع خواهیم بود که محاسبات ابری شغل های جدیدی را ایجاد خواهد کرد و تغییر و دگرگونی زیادی در شغل های موجود به ... ادامه مطلب »