خانه / وردپرس

وردپرس

بهترین افزونه های پوش نوتیفیکیشن برای وردپرس

حتما برای شما هم پیش آمده است که بخواهید خوانندگان وبلاگ یا سایت خود را از موضوعات جدید با خبر کنید. در چنین مواقعی می توانید پوش نوتفیکیشن را در سایت خود پیکربندی کنید و به روزرسانی ها را با خوانندگان خود به اشتراک بگذارید. در این مقاله قصد داریم به همین موضوع بپردازیم. پس همراه وب ایده باشید. ادامه مطلب »

آموزش سئو وردپرس

همانطور که می دانید سئوی وردپرس برای به دست آوردن ترافیک به سمت سایت ضروری است. متاسفانه بیشتر راهنماهایی که برای سئوی وردپرس منتشر شده اند برای افراد مبتدی بسیار فنی هستند. اگر شما نیز برای افزایش ترافیک سایت خود مصمم هستید پس باید توجه ویژه ای به تمرینات سئوی وردپرس داشته باشید. در این مقاله، سعی می کنید نکاتی ... ادامه مطلب »

چگونه وردپرس را بر روی پلسک نصب کنیم؟

 کنترل پنل پلسک(Plesk)  نصب کننده با یک کلیک را دارد و شما می توانید از این گزینه برای نصب وردپرس استفاده کنید. با اینحال برخی از افراد دوست دارند اینکار را به صورت دستی انجام دهند. به همین خاطر قصد داریم در این پست آموزشی نحوه نصب دستی وردپرس بر روی Plesk را با هم مرور کنیم. پس همراه وب ... ادامه مطلب »

چگونه برای سایت وردپرسی جدید خود ترافیک رایگان جذب کنیم؟

جذب ترافیک رایگان برای بازاریابان با تجربه کار اسانی خواهد بود اما اگر سایت خود را تازه تاسیس کرده باشید و به دنبال روش هایی برای افزایش بازدیدکننده سایت بگردید، چه طور؟ در طول چند سال گذشته، ایجاد ارتباط با افراد در حوزه کاری،  به بخش مهمی از فرایند تولید ترافیک تبدیل شده است.  دیگر نمی توان به تنهایی بر ... ادامه مطلب »

۱۵ روش تولید محتوا برای جذب ترافیک بیشتر

در مقاله قبلی با عنوان “چگونه از سایت وردپرسی خود درآمدزایی کنیم: تولید محتوای مناسب” در مورد تولید محتوا و اثر آن بر روی درآمد وبلاگ های وردپرسی صحبت کردیم. بازاریابی محتوا چیزی بیشتر از نوشتن پست های وبلاگی است.   اولین کاری که برای آغاز بازاریابی محتوا باید انجام دهید راه اندازی وبلاگ و نوشتن محتوا در آن است. زمانی ... ادامه مطلب »

۹ مورد از بهترین افزونه های مطالب مرتبط برای وردپرس

بر اساس مطالعات انجام شده، ۵۵ درصد از بازدیدکنندگان قبل از ترک سایت، کمتر از ۱۵ ثانیه را برای خواندن مطالب وبلاگ اختصاص می دهند. برای اینکه بتوانید  بازدیدکنندگان سایت خود را در مورد محصولات و خدمات خود آگاه سازید این بازه زمانی بسیار اندک است. این روزها، همه ما در دنیایی زندگی می کنیم که پر از موارد مختل ... ادامه مطلب »

چگونه از سایت وردپرسی خود درآمدزایی کنیم؟ تعامل با مخاطبان

در این سری از مقالات در مورد درآمدزایی از سایت های ورپرسی صحبت کردیم. امروز قصد داریم در مورد مخاطبان سایت صحبت کنیم. همانطور که می دانید هیچ وبلاگی بدون مخاطب موفق نخواهد بود. اگر نتوانید مخاطبان خود را رشد دهید، تولید محتوا به تنهایی کافی نخواهد بود.  در ادامه همراه وب ایده باشید تا این موضوع را با هم ... ادامه مطلب »