خانه / وردپرس

وردپرس

چگونه وردپرس را بر روی پلسک نصب کنیم؟

 کنترل پنل پلسک(Plesk)  نصب کننده با یک کلیک را دارد و شما می توانید از این گزینه برای نصب وردپرس استفاده کنید. با اینحال برخی از افراد دوست دارند اینکار را به صورت دستی انجام دهند. به همین خاطر قصد داریم در این پست آموزشی نحوه نصب دستی وردپرس بر روی Plesk را با هم مرور کنیم. پس همراه وب ... ادامه مطلب »

چگونه برای سایت وردپرسی جدید خود ترافیک رایگان جذب کنیم؟

جذب ترافیک رایگان برای بازاریابان با تجربه کار اسانی خواهد بود اما اگر سایت خود را تازه تاسیس کرده باشید و به دنبال روش هایی برای افزایش بازدیدکننده سایت بگردید، چه طور؟ در طول چند سال گذشته، ایجاد ارتباط با افراد در حوزه کاری،  به بخش مهمی از فرایند تولید ترافیک تبدیل شده است.  دیگر نمی توان به تنهایی بر ... ادامه مطلب »

۱۵ روش تولید محتوا برای جذب ترافیک بیشتر

در مقاله قبلی با عنوان “چگونه از سایت وردپرسی خود درآمدزایی کنیم: تولید محتوای مناسب” در مورد تولید محتوا و اثر آن بر روی درآمد وبلاگ های وردپرسی صحبت کردیم. بازاریابی محتوا چیزی بیشتر از نوشتن پست های وبلاگی است.   اولین کاری که برای آغاز بازاریابی محتوا باید انجام دهید راه اندازی وبلاگ و نوشتن محتوا در آن است. زمانی ... ادامه مطلب »

۹ مورد از بهترین افزونه های مطالب مرتبط برای وردپرس

بر اساس مطالعات انجام شده، ۵۵ درصد از بازدیدکنندگان قبل از ترک سایت، کمتر از ۱۵ ثانیه را برای خواندن مطالب وبلاگ اختصاص می دهند. برای اینکه بتوانید  بازدیدکنندگان سایت خود را در مورد محصولات و خدمات خود آگاه سازید این بازه زمانی بسیار اندک است. این روزها، همه ما در دنیایی زندگی می کنیم که پر از موارد مختل ... ادامه مطلب »

چگونه از سایت وردپرسی خود درآمدزایی کنیم؟ تعامل با مخاطبان

در این سری از مقالات در مورد درآمدزایی از سایت های ورپرسی صحبت کردیم. امروز قصد داریم در مورد مخاطبان سایت صحبت کنیم. همانطور که می دانید هیچ وبلاگی بدون مخاطب موفق نخواهد بود. اگر نتوانید مخاطبان خود را رشد دهید، تولید محتوا به تنهایی کافی نخواهد بود.  در ادامه همراه وب ایده باشید تا این موضوع را با هم ... ادامه مطلب »

چگونه از سایت وردپرسی خود درآمدزایی کنیم: تولید محتوای مناسب

یک وبلاگ بدون داشتن محتوای عالی هیچ ارزشی ندارد.  ممکن است زمان زیادی را  بر روی پیکربندی رسانه های اجتماعی، اضافه کردن تبلیغات و اشتراک محتوا صرف کنید اما اگر محتوای عالی بر روی سایت خود نداشته باشید قادر نخواهید بود محتوای مناسبی به دست آورید.  در مقالات قبلی خود در مورد اهمیت شناخت حوزه کاری و پیکربندی وبلاگ با ... ادامه مطلب »

چگونه از سایت وردپرسی خود درآمدزایی کنیم؟ پیکربندی و آماده سازی سایت

در مقاله قبلی با عنوان ” چگونه از سایت وردپرسی خود درآمدزایی کنیم؟” نگاهی به موضوع حوزه کاری برای وبلاگ انداختیم و در مورد اهمیت آن صحبت کردیم.  در بخش دوم این مقالات، در مورد فرایند آماده سازی و پیکربندی وبلاگ صحبت خواهیم کرد.  ممکن است فکر کنید این مرحله به سادگی نصب وردپرس، پیدا کردن یک قالب مناسب و ... ادامه مطلب »