خانه / وردپرس

وردپرس

چگونه وردپرس را دوباره نصب کنیم؟

همانطور که می دانید وردپرس یکی از نرم افزارهای متن بازی است که برای ایجاد سایت و وبلاگ مورد استفاده قرار می گیرد. از انجایی که این زگینه یک نرم افزار است ممکن است دچار مشکل شود یا خطاهایی داشته باشد. همین امر مشکلات زیادی را برای صاحب سایت یا وبلاگ ایجاد می کند. به خاطر این خطاها، بیشتر افزونه ... ادامه مطلب »

چگونه خطای Render-Blocking را در وردپرس برطرف کنیم؟

می خواهید خطای render-blocking JavaScript and CSS را در وردپرس خود برطرف کنید؟ اگر سایت خود را در ابزارهای تعیین سرعت سایت همچون Google PageSpeed insights و جی تی متریکس بررسی کرده باشید ممکن است به شما توصیه شده باشد  اسکریپت های render-blocking  را از روی سایت خود حذف نمایید. در این مقاله به شما نشان خواهیم داد چگونه می ... ادامه مطلب »

چگونه از کلادفلیر بر روی وردپرس خود استفاده کنیم؟

این روزها سایت های زیادی به کمک سیستم مدیریت محتوای وردپرس راه اندازی می شوند. برخی از این سایت ها برای امن کردن ارتباطات خود تصمیم می گیرند از کلادفلیر (Cloudflare ) بهره ببرند. به همین خاطر در این مقاله تصمیم گرفتیم نحوه استفاده از کلادفلر را بر روی سایت وردپرسی مورد بررسی قرار دهیم. انجام این مراحل چندان دشوار ... ادامه مطلب »

چگونه قالب وردپرس را سفارشی سازی کنیم؟

خوب حالا که وردپرس را روی هاست خود نصب کرده اید، می توانید یک قالب دلخواه تهیه کنید و کار خود را آغاز نمایید.  شاید فکر کنید سخت ترین بخش کار، یادگیری وردپرس یا یادگیری کار با کدهای آن است. واقعیت این است که یادگیری برخی از مفاهیم پایه ای و اعمال آن در شرایط مورد نیاز می تواند کمک ... ادامه مطلب »

چگونه کدهای سفارشی در پست های وردپرسی بنویسیم؟

دلایل بسیار زیادی برای نوشتن کد در پست های وردپرسی وجود دارد . ممکن است بخواهید تبلیغاتی را در پست های خود به نمایش بگذارید، استایل یا سبک خاصی را به بخشی از سایت اعمال نمایید یا اینکه بخشی از متن یا محتوا را نشان دار کنید تا بتوانید توجه افراد را به آن بخش جلب نمایید. برای رسیدن به ... ادامه مطلب »

چگونه مشکل Leverage Browser Caching را در وردپرس برطرف کنیم؟

اگر سایت خود را در ابزارهای تست سرعت همچون جی تی متریکس یا Pingdom بررسی کرده باشید ممکن است هشداری را دریافت کنید که با نام Leverage Browser Caching نشان داده می شود.  در این مقاله سعی می کنیم معنای این هشدار،  تاثیر آن بر روی سایت و نحوه برطرف کردنش را با هم مرور کنیم. پس همراه وب ایده ... ادامه مطلب »

چگونه از هیت مپ برای پیگیری کلیک بر روی سایت وردپرسی استفاده کنیم؟

همانطور که می دانید روش های زیادی برای سنجش عملکرد صفحات سایت وجود دارد. یکی از محبوب ترین روش های موجود استفاده از گوگل آنالیتیکس است. اما  اینکه دقیقا بدانید چه کلمات، تصاویر یا عناصری بر روی سایت بیشترین توجه بازدیدکننده را به خود جلب کرده است تنها با این ابزارها قابل پیگیری نیست.  برخی از اوقات شما نیز همانند ... ادامه مطلب »