خانه / وردپرس

وردپرس

چگونه مشکل صفحه نمایش سفید در وردپرس را برطرف کنیم؟

هیچ چیزی بدتر از این نیست که وارد سایت وردپرسی شوید و به طور ناگهانی با صفحه نمایش سفید مواجه گردید. این موضوع ممکن است هم برای ادمین سایت ها و هم بازدیدکنندگان رخ دهد. در این مقاله قصد داریم علل بروز چنین مشکلی در وردپرس را با هم مرور کنیم و ببینیم چگونه می توانیم آن را برطرف کنیم. ... ادامه مطلب »

چگونه Syntax error را در وردپرس برطرف کنیم؟

هر بار که  شما در وردپرس، خطایی با عنوان Parse error: Syntax error, unexpected را دریافت می کنید قطعا  به شدت نگران خواهید شد.  در این شرایط با خودتان فکر می کنید که همه چیز را درست انجام داده اید پس چه چیزی باعث ایجاد چنین خطایی در سایت شده است؟ اگر شما نیز یکی از کاربرانی هستید که چنین ... ادامه مطلب »

چگونه خطای ۵۰۴ Gateway Timeout در وردپرس را برطرف کنیم؟

تا به حال برایتان پیش آمده است بر روی سایت وردپرسی خود خطای ۵۰۴ Gateway Timeout را دریافت کنید؟ این خطا ممکن است سایت شما را از دسترس کاربران خارج سازد.   متاسفانه اگر چنین خطایی برطرف نشود ممکن است خود به خود ناپدید شود و دوباره ظاهر گردد. به همین خاطر در این مقاله قصد داریم نحوه برطرف کردن چنین ... ادامه مطلب »

چگونه تصاویر Faviconرا کوچک و قابل کش کنیم؟

در این مقاله قصد داریم در مورد کوچک کردن تصاویر Favicon و قابل کش نمودن آن صحبت کنیم.  این گزینه قطعا یکی از روش های بهینه سازی است که به نظر اولویت پایینی دارد اما هر کاری اگر به درستی انجام شود می تواند عملکرد سایت شما را بهبود ببخشد.  اگر ۲۰ بهینه سازی کوچک را در سایت خود اجرا ... ادامه مطلب »

چگونه وردپرس را دوباره نصب کنیم؟

همانطور که می دانید وردپرس یکی از نرم افزارهای متن بازی است که برای ایجاد سایت و وبلاگ مورد استفاده قرار می گیرد. از انجایی که این زگینه یک نرم افزار است ممکن است دچار مشکل شود یا خطاهایی داشته باشد. همین امر مشکلات زیادی را برای صاحب سایت یا وبلاگ ایجاد می کند. به خاطر این خطاها، بیشتر افزونه ... ادامه مطلب »

چگونه خطای Render-Blocking را در وردپرس برطرف کنیم؟

می خواهید خطای render-blocking JavaScript and CSS را در وردپرس خود برطرف کنید؟ اگر سایت خود را در ابزارهای تعیین سرعت سایت همچون Google PageSpeed insights و جی تی متریکس بررسی کرده باشید ممکن است به شما توصیه شده باشد  اسکریپت های render-blocking  را از روی سایت خود حذف نمایید. در این مقاله به شما نشان خواهیم داد چگونه می ... ادامه مطلب »

چگونه از کلادفلیر بر روی وردپرس خود استفاده کنیم؟

این روزها سایت های زیادی به کمک سیستم مدیریت محتوای وردپرس راه اندازی می شوند. برخی از این سایت ها برای امن کردن ارتباطات خود تصمیم می گیرند از کلادفلیر (Cloudflare ) بهره ببرند. به همین خاطر در این مقاله تصمیم گرفتیم نحوه استفاده از کلادفلر را بر روی سایت وردپرسی مورد بررسی قرار دهیم. انجام این مراحل چندان دشوار ... ادامه مطلب »