خانه / مقالات وب

مقالات وب

چگونه هایپر وی را بر روی ویندوز ۱۰ نصب کنیم؟

هایپر وی نرم افزار ماشین مجازی است که در ویندوز ۱۰ نسخه Professional، Enterprise و ویندوز سرور گنجانده شده و به شما اجازه می دهد سیستم عامل های مختلفی را بر روی یک سیستم عامل واحد اجرا کنید. برای اینکه بتوانید از هایپر وی استفاده کنید باید  قابلیت مجازی سازی در بایوس رایانه شما فعال شده باشد و از  نسخه ... ادامه مطلب »

چگونه به کمک هایپر وی، ماشین مجازی ایجاد و اجرا کنیم؟

هایپر وی(Hyper-v)  قابلیت ایجاد ماشین مجازی برای سیستم های ویندوزی است. این گزینه در اصل بخشی از ویندوز سرور ۲۰۰۸ بود اما بعدها با آغاز به کار ویندوز ۸  با دسکتاپ ادغام گردید. هایپر وی به شما اجازه می دهد بدون نصب نرم افزارهای اضافی، ماشین مجازی ایجاد و نصب کنید. این قابلیت در حال حاضر در ویندوز ۱۰ پرو،  ... ادامه مطلب »

چگونه به کمک تصاویر، نرخ تبدیل سایت خود را افزایش دهیم؟

محتوایی که در آن از تصاویر جذاب استفاده شده باشد می تواند ابزار بسیار قدرتمندی برای  تبدیل یک سایت معمولی به سایت جذاب برای بازدیدکنندگان باشد. همه افراد به خوبی نمی دانند که چگونه می توان از تصویر برای افزایش نرخ تبدیل سایت استفاده کرد. هدف از تبدیل شما هر چیزی که باشد( اشتراک در خبرنامه یا فروش) می توانید ... ادامه مطلب »

چگونه آپاچی، MYSQL و PHP را بر روی ابونتو ۱۶٫۰۴ نصب کنیم؟

همانطور که می دانید پشته LAMP مجموعه ای از نرم افزارهای متن باز است که به همراه هم نصب می شوند و سرور را قادر می سازند سایت ها و اپلیکیشن های پویایی را میزبانی کند. این واژه  از اول کلمات سیستم عامل لینوکس، وب سرور آپاچی، پایگاه داده MYSQL و PHP گرفته شده است.  در این مقاله قصد داریم ... ادامه مطلب »

چرا نباید از قالب و افزونه وردپرس نال شده استفاده کنیم؟

همانطور که می دانید قالب ها و افزونه های وردپرس  نال شده نسخه کپی شده از محصولات وردپرسی پرمیوم و اصلی هستند. در این مقاله قصد داریم به این موضوع بپردازیم که چرا نباید از قالب ها و افزونه های وردپرسی نال شده استفاده کنیم . پس همراه وب ایده باشید. ادامه مطلب »

چگونه آپاچی را بر روی سنت او اس ۷ نصب کنیم؟

آپاچی وب سرور متن بازی است که می توان آن را بر روی سرور پیکربندی کرد. در این مقاله قصد داریم نحوه نصب آپاچی بر روی سرور سنت او اس را با هم مرور کنیم. پس همراه وب ایده باشید. ادامه مطلب »

۱۲ نوع سایتی که می توانید همین امروز ایجاد کنید

حوزه وب بسیار گسترده است و در حال حاضر بیش از میلیاردها سایت به صورت آنلاین در حوزه های مختلف کاری فعالیت می کنند و همه آن ها تلاش دارند نظر بازدیدکنندگان را به خود جلب نمایند. زمانی که در حال راه اندازی سایت جدید هستید ممکن است فکر کردن به سایت های متعددی که در حال حاضر در این ... ادامه مطلب »