خانه / مقالات وب

مقالات وب

چگونه از هیت مپ برای پیگیری کلیک بر روی سایت وردپرسی استفاده کنیم؟

همانطور که می دانید روش های زیادی برای سنجش عملکرد صفحات سایت وجود دارد. یکی از محبوب ترین روش های موجود استفاده از گوگل آنالیتیکس است. اما  اینکه دقیقا بدانید چه کلمات، تصاویر یا عناصری بر روی سایت بیشترین توجه بازدیدکننده را به خود جلب کرده است تنها با این ابزارها قابل پیگیری نیست.  برخی از اوقات شما نیز همانند ... ادامه مطلب »

چگونه لاراول ۵٫۶ را با NGINX بر روی اوبونتو ۱۸٫۰۴ نصب کنیم؟

همانطور که می دانید لاروال یک فریم ورک PHP متن باز است که از الگوی طراحی MVC استفاده می کند.این گزینه تلاش داشت جایگزین پیشرفته تری را برای فریم ورک CI فراهم آورد. در سال ۲۰۱۱، لاراول نسخه اول و دوم خود را منتشر کرد و آخرین نسخه یعنی نسخه ۵٫۶ آن به همراه قابلیت های بهبودیافته ای همچون پشتیبانی ... ادامه مطلب »

۱۵ مورد از افزونه های فرم تماس برای وردپرس که باید بشناسید

فرم هایی که در سایت ها به کار می روند فناوری های جدیدی نیستند اما این روزها می توان از این فرم ها برای جمع آوری  اطلاعات ضروری کاربران سایت استفاده کرد.  هیچ چیزی نمی تواند جایگزین افزونه های فرم تماس در وردپرس شود.  بسته به نرم افزاری که مورد استفاده قرار می دهید می توانید نرم افزار بازاریابی و ... ادامه مطلب »

چگونه سیستم مانیتورینگ Nagios را بر روی اوبونتو ۱۶٫۰۴ نصب کنیم؟

همانطور که می دانید Nagios نرم افزار متن بازی برای مانیتورینگ سیستم و شبکه است. این نرم افزار می تواند فعالیت هاست و سرویس های آن را  مورد بررسی قرار دهد و اگر اتفاق بدی روی سرور بیفتد به فرد مدنظر هشدار دهد.  شما می توانید این نرم افزار را بر روی سیستم های لینوکسی اجرا کنید. در این مقاله ... ادامه مطلب »

مانیتور کردن و شناسایی فایل های اصلاح شده با Tripwire بر روی سنت او اس

همانطور که می دانید Tripwire یک ابزار رایگان و متن باز برای شناسایی حملات به سرور است. این ابزار امنیتی برای مانیتور کردن و هشدار دادن در مورد فایل های اصلاح شده و تغییراتی که بر روی فایل ها انجام می شود به کار می رود. Tripwire یک ابزار بسیار قدرتمند برای شناسایی حملات است که از سیستم شما در ... ادامه مطلب »

چگونه اهداف هوشمندانه تری برای فروش ایجاد کنیم؟

اگر کارمندان فروش شما تنها یک هدف دارند، ممکن است نتوانند فروش موفقی در مورد محصولات یا خدماتی که ارائه می کنید داشته باشند. به همین خاطر باید بتوانید اهداف کوچک تر و قابل سنجش ماهانه یا هفتگی برایشان تعریف کنید و به کمک این روش احتمال فروش را بیشتر کنید. اهداف کوچک تر به کارمندان فروش کمک می کند ... ادامه مطلب »

چگونه نرم افزارها را بر روی سرور مجازی لینوکس به روزرسانی کنیم؟

به روزرسانی نرم افزارها یکی از اولین و مهم ترین کارهایی است که باید بعد از دریافت سرور مجازی انجام دهید.  اسیب پذیری های مختلفی به خاطر به روز نبودن نرم افزارها در سرور رخ می دهد و شما را در معرض خطر قرار می دهد. در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید نرم افزارهای ... ادامه مطلب »