خانه / مقالات وب

مقالات وب

چگونه از سایت وردپرسی خود درآمدزایی کنیم؟

همه افرادی که وبلاگ وردپرسی خود را راه اندازی می کنند یک رویای مشترک با هم دارند و آن هم درآمدزایی از طریق  سایت وردپرسی است.  اما باید به خاطر داشته باشید که وبلاگ نویسی تمام وقت کار آسانی نیست. همانند سایر شغل های رویایی، همه افرادی که در این زمینه موفق شده اند تلاش های زیادی را انجام داده ... ادامه مطلب »

۴ مرحله برای ایجاد استراتژی فراموش نشدنی رسانه های اجتماعی برای شرکت های B2B

همانطور که می دانید رسانه های اجتماعی یکی از ابزارهای مهم بازاریابی برای رشد کسب وکارها هستند.  شما می توانید استراتژی ها و کمپین های موفقی را برای رسانه های اجتماعی خود توسعه دهید.  معمولا بیشتر افراد بر این باورند که رسانه های اجتماعی سودی برای شرکت های B2B ندارد. اما واقعیت چنین نیست. دلیل اصلی شکست استراتژی های رسانه ... ادامه مطلب »

چگونه به کمک ابزار CPULimit در لینوکس، مصرف CPU فرایندها را محدود کنیم؟

در این مقاله قصد داریم در مورد ابزار cpulimit با هم صحبت کنیم. همانطور که می دانید این ابزار برای محدود کردن مصرف CPU فرآیند مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه این موضوع را مورد بررسی قرار می دهیم. پس همراه وب ایده باشید. ادامه مطلب »

چگونه توضیحات محصول را سئو دوست بنویسیم؟

خریداران آنلاین به دنبال محصولاتی هستند که بتواند نیازهایشان را برآورده کند. آن ها می توانند به سادگی محصولات آنلاین را با محصولاتی که در فروشگاه ها یا دفاتر نزدیک منزلشان به فروش می رسد مقایسه کنند.  اینترنت اینکار را بسیار ساده تر کرده است. با اینحال در دنیایی که خریدها به صورت آنلاین انجام می شود سئو دوست بودن ... ادامه مطلب »

۲۵ روش برای بازاریابی کسب وکارهایی که بودجه اندکی دارند

اگر شما نیز کسب وکاری برای خود راه اندازی کرده باشید به خوبی می دانید که به دست آوردن مشتری یک موضوع چالش برانگیز است. در تئوری، اینکار بسیار ساده و آسان به نظر می رسد  اما در عمل بسیار دشوار است. قرار دادن ایده های خلاقانه در استراتژی های بازاریابی می تواند در این مسیر به شما کمک کند.  ... ادامه مطلب »

انتخاب کنترل پنل مناسب برای سرورهای مجازی

زمانی که کنترل پنل مناسبی نصب شده باشد، استفاده از سرور مجازی بسیار راحت تر خواهد بود. کنترل پنل بر روی سرور نصب می شود و به همراه سیستم عامل کار می کند.رابطی که بر روی سیستم عامل بارگذاری می شود به شما اجازه می دهد تنظیمات خود را تغییر دهید و سرور را به راحتی مدیریت نمایید. ادامه مطلب »