خانه / فناوری

فناوری

از چه نسخه اوبونتو باید استفاده کنیم؟

اگر مطالعاتی را در مورد لینوکس و توزیع های مختلف آن داشته باشید متوجه می شوید که بهترین انتخاب برای افراد مبتدی استفاده از اوبونتوست.  به همین خاطر تصمیم می گیرید این توزیع را بر روی سیستم خود نصب کنید. در این مرحله به احتمال زیاد یک سوال مهم به ذهنتان خطور می کند و آن هم این است که ... ادامه مطلب »

فناوری های متن بازی که به راه حل های هاستینگ قدرت می بخشند

زمانی که صحبت از فناوری های موجود برای کسب وکارها به میان می آید، دو گرایش رایج وجود خواهد داشت.گرایش اول این است که تقاضاهای خاصی دارید و می خواهید بدانید چه نرم افزارهایی برای نگهداری آنلاین سایت نیاز است. گرایش دوم این است که به نرم افزارها فکر می کنید و می خواهید سایت با کمترین دردسر اجرا شود. ... ادامه مطلب »

تشخیص کابل های Lightning اصلی شرکت اپل

شرکت اپل همواره به مشتریان خود توصیه می کند تنها از لوازم جانبی تایید شده توسط شرکت و آن هایی که لوگوی آیپد، ایفون و Ipod دارند استفاده کنند. در این مقاله سعی می کنیم مشکلاتی که لوازم جانبی تقلبی و غیر اصل می تواند برای دستگاه شما ایجاد کند و نحوه شناسایی این لوازم جانبی را بیان نماییم. پس ... ادامه مطلب »

چشم انداز رایانش ابری در سال ۲۰۱۷

 در سال ۲۰۱۷، فناوری های محاسباتی بدون سرور، تجزیه و تحلیل داده ها و کانتینرهای داکر به ایجاد نوآوری در ابر کمک خواهد کرد.  در چنین شرایطی کاربران قادر خواهند بود به ازای خدماتی که از ابر دریافت کرده اند هزینه پرداخت کنند. همانطور که می دانید رایانش ابری ایده کاملا جدیدی نیست اما روز به روز در حال رشد ... ادامه مطلب »

مهم ترین گرایش تجربه کاربری در سال ۲۰۱۷ چه چیزی خواهد بود؟

همیشه اعتقاد بر این است که سال جاری سال کاربران است اما  در سال ۲۰۱۷ شاهد به وقوع پیوستن این واقعیت هستیم.  چنین تمرکزی بر روی تجربه کاربری، همه چیز در مورد طراحی نرم افزار را تغییر خواهد داد. سال ۲۰۱۷،  کاملا در اختیار کاربران و برای کاربران است. ادامه مطلب »

۱۲ روش برای امن تر کردن سایت وردپرسی

امنیت سایت وردپرسی بسیار مهم است. این فرآیند همانند اضافه کردن موارد امنیتی به یک قلعه است. حتی اگر کارهایی را برای بهبود امنیت سایت خود انجام نداده باشید باز هم با برخی از تاکتیک های محبوب در این حوزه آشنا خواهید بود.  حتما شما نیز همانند سایر افراد  مقالاتی را در مورد افزونه های امنیتی موجود خوانده اید.  با ... ادامه مطلب »

مقایسه اجمالی: حافظه NVME در برابر SASو SATA

همانطور که می دانید NVMe استاندارد جدیدی برای  حافظه های SSD  بسیار سریع است. این گزینه می تواند عملکرد قابل توجهی نسبت به سایر پروتکل ها داشته باشد.  افزایش استفاده از  فضای ذخیره سازی فلش در سال های اخیر به یک موضوع رایج تبدیل شده است. این گزینه عملکرد بهتری نسبت به سایر گزینه های موجود دارد. ادامه مطلب »