خانه / مدیریت سرور

مدیریت سرور

چگونه در سرور مجازی لینوکس فایل هایی را ایجاد کرده و ویرایش کنیم؟

سرور مجازی

ایجاد یا ویرایش فایل ها یکی از مهم ترین وظایف ادمین سیستم هاست. در این آموزش به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید در سرور مجازی لینوکس، فایل هایی را ایجاد و ویرایش کنید. پس همراه وب ایده باشید. ادامه مطلب »

۱۱ مرحله برای امن کردن سرور مجازی ویندوز

بعد از دریافت اطلاعات لاگین سرور مجازی، مهم ترین کاری که باید انجام دهید امن کردن آن است. در این مقاله قصد داریم ۱۱ مرحله را برای امن کردن سرور مجازی ویندوز بیان کنیم. پس همراه وب ایده باشید. ادامه مطلب »

چگونه وردپرس را بر روی سرور مجازی لینوکس امن کنیم؟

سرور مجازی لینوکس

همانطور که می دانید وردپرس یکی از محبوب ترین ابزارهای موجود برای ایجاد سایت و وبلاگ است. در حقیقت، بیش از ۶۰ میلیون نفر از وردپرس برای اجرای سایت یا وبلاگ خود استفاده می کنند. به خاطر همین محبوبیت، این سیستم مدیریت محتوا  هدف حملات مختلفی قرار می گیرد. هکرها تلاش می کنند از هر نوع ضعفی در وردپرس برای ... ادامه مطلب »

بعد از دریافت سرور مجازی سنت او اس چه کارهایی باید انجام داد؟

شرکت های مختلف بعد از اینکه ترافیک سایتشان افزایش یافت یا کسب وکارشان توسعه پیدا کرد به دنبال خرید سرور مجازی می روند. بعد از  تکمیل فرایند خرید، ممکن است سیستم عاملی که روی VPS نصب شده است، سنت او اس باشد. خوب در این شرایط اولین مراحلی که باید طی کنید چیست؟ در این مقاله قصد داریم به همین ... ادامه مطلب »

مزایای سرور مجازی ویندوز چیست؟

سرور مجازی ویندوز

استفاده از سرور مجازی ویندوز مزایای زیادی دارد. در این مقاله قصد داریم برخی از این مزایا را با هم مرور کنیم. پس همراه وب ایده باشید. ادامه مطلب »

اتصال به سرور مجازی لینوکس از طریق SSH

سرور مجازی

اگر به تازگی سرور مجازی لینوکس را خریداری کرده باشید قطعا با فرایندهای مرتبط با مدیریت آن زیاد آشنایی ندارید. در این مقاله نحوه اتصال به سرور مجازی را از طریق SSH  بررسی خواهیم کرد. پس همراه وب ایده باشید. ادامه مطلب »

سرور مجازی لینوکس چیست؟

خرید سرور مجازی

اگر سایتی دارید که ترافیک زیادی دریافت می کند یا انتظار دارید در اینده ترافیک زیادی داشته باشد می توانید از گزینه هایی همچون سرور مجازی لینوکس برای میزبانی آن استفاده کنید. اگر می خواهید کنترل بیشتری بر روی موارد نصب شده بر روی سرور داشته باشید، سرور مجازی لینوکس بهترین گزینه برایتان خواهد بود. در این مقاله قصد داریم ... ادامه مطلب »