خانه / سئو

سئو

جستجوی معنایی چیست و چه تاثیری بر روی سئو دارد؟

در سال ۲۰۱۰، بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو به معنای کسب بک لینک های زیاد و قرار دادن کلمات کلیدی در متن بود. با این وجود سئو از آن زمان به بعد تغییرات زیادی کرد. آن روزها سئو به معنای درک نحوه تولید نتایج جستجو از طرف موتورهای جستجو بود. به کمک این شناخت، می توانستیم محتوایی که رتبه ... ادامه مطلب »

۷ اشتباه در پژوهش کلمات کلیدی که باید از آن ها اجتناب کنید

فکر کردن در مورد کلیدواژه هایی که می خواهید برای آن ها رتبه ای به دست آورید اولین و مهم ترین گامی است که برای استراتژی سئوی سایت بدان نیاز دارید. هنوز هم پژوهش بر روی کلمات کلیدی می تواند برای برخی از افراد خسته کننده باشد.  به همین خاطر باید از خودتان بپرسید چه اشتباهاتی در این حوزه  وجود ... ادامه مطلب »

نقشه سایت XML و ارتباط آن با سئو

با تکامل دنیای وب، گوگل و حوزه سئو نیز دستخوش تغییراتی شده اند. این موضوع بدین معنی است که فعالیت های برتر در سال های گذشته، دیگر در این سال ها پاسخگو نخواهد بود.  چیزی که دیروز می توانستید از آن به عنوان یک فعالیت خوب سئو یاد کنید ممکن است امروز کارساز و موثر نباشد. همین امر در مورد ... ادامه مطلب »

۵۰ نوع لینکی که می توانید برای مقاصد سئو از آن ها استفاده کنید

در طول سال ها، لینک بیلدینگ  و استراتژی های مرتبط با آن رشد و تکامل زیادی داشته است.  دیگر آن روزها که از مزرعه لینک و تبادل لینک برای افزایش رتبه بندی استفاده می شد گذشته است. این روزها، لینک بیلدینگ به معنای کسب لینک از طریق محتوای با کیفیت و تکنیک هایی است که بتواند برای کاربران نیز مفید ... ادامه مطلب »

چگونه به کمک متن سئو شده، خوانندگان را در سایت به تعامل وا داریم؟

زمانی که سئوی سایت خود را شروع می کنید، ممکن است به این موضوع فکر کنید که کیفیت نوشته هایتان در جایگاه دوم  اولویت قرار می گیرد. درست است؟ نه  واقعیت چنین نیست. بیشتر اوقات یک نوشته خوب و سئو شده چیزی است که افراد  اولویتی به آن نمی دهند.  همین امر باعث می شود خواننده و بازدیدکننده از سایت ... ادامه مطلب »

۴ اصل تجزیه و تحلیل تجربه کاربری برای سئو

اگر نگاهی به گوگل ترندز بیندازید  متوجه می شوید که واژه تجربه کاربری یا همان UX  یکی از ترندهای محبوب افراد است. این موضوع بدین معنی است که جستجوهای این واژه در طول چند سال گذشته بیش از ۵۰۰۰ درصد رشد داشته است.  صنعت سئو پر از مقالاتی است که تجربه کاربری و اثر آن را بر روی سئو توضیح ... ادامه مطلب »

به روزرسانی گسترده الگوریتم اصلی گوگل چیست و چه معنایی دارد؟

گوگل اخیرا اعلام کرده است که یک به روزرسانی در هسته اصلی الگوریتم های خود انجام داده است. همین اعلان باعث شده است متخصصان سئو دچار سردرگمی شوند و ندانند چه تغییراتی رخ داده و چه اتفاقاتی افتاده است.  اگر اعلان رسمی گوگل را هنوز نشنیده اید می توانید بخش هایی از آن را در ادامه مطالعه کنید: این هفته ... ادامه مطلب »