خانه / سئو

سئو

گوگل دوپلکس و اثرات آن بر روی سئو

شاید شما هم در مورد گوگل دوپلکس مواردی را شنیده باشید. دستیار مجازی که با آرایشگر تماس گرفت و قرار ملاقات گذاشت را به خاطر می آورید؟ این یک فناوری بسیار جذاب و شگفت انگیز است اما سوال اینجاست که دقیقا چه کاری انجام می دهد؟ آیا چنین فناوری می تواند بر روی جستجو یا سئو اثر بگذارد؟ در این ... ادامه مطلب »

۶ مورد از ابزارهای ضروری سئو که باید بشناسید

ایا تا به حال برایتان پیش آمده است که بخواهید برای بررسی و بهبود سئو و موثر بودن بازاریابی محتوایی تان از ابزارهای رایگان یا پولی استفاده کنید؟  برای اینکه بتوانید در حوزه سئو با سایر شرکت ها رقابت کنید باید بهترین ابزارها را در دست داشته باشید تا فرصت های جدید را بیابید، زمان خود را ذخیره نمایید  و ... ادامه مطلب »

گوگل نکات مرتبط با سئوی جستجوی تصاویر را منتشر کرد

در چند روز اخیر گوگل راهنمای انتشار تصاویر  را به روز کرده و این به روزرسانی بهبودهای زیادی را در این  حوزه به ارمغان آورده است.  نسخه جدید این راهنما، اطلاعات کاربردی و عملی را ارائه کرده است که می تواند باعث بهبود رتبه تصاویر شود و ان ها را در نتایج غنی نیز به نمایش در اورد و باعث ... ادامه مطلب »

۶ اشتباه بزرگی که در نوشتن متادیسکرپشن می کنید

بهینه سازی متادیسکرپشن یکی از جنبه های مهم سئوی داخلی محسوب می شود.متاسفانه به خاطر اینکه متادیسکرپشن یکی از سیگنال های رتبه بندی مستقیم نیست برخی از سئوکاران توجه کافی به آن نمی کنند. افراد کمی هستند که می دانند بهینه سازی صحیح متادیسکرپشن می تواند نقش مهمی در جذب بازدیدکننده از موتورهای جستجو و کلیک بر روی لینک سایت ... ادامه مطلب »

چک لیست ۴۰ مرحله ای سئو برای استارت آپ ها

استارت آپ ها نباید نکات سئو را به هنگام راه اندازی یک سایت جدید نادیده بگیرند. اینکه شما در حال راه اندازی یک استارت اپ محلی هستید یا می خواهید استارت آپ خودتان را به صورت آنلاین مدیریت کنید اصلا فرقی نخواهد داشت. در دنیای رقابتی امروز اگر بخواهید خود را از سایر رقبا متمایز کنید باید یک سایت مفید ... ادامه مطلب »

چگونه به کمک رسانه های اجتماعی لینک بیلدینگ کنیم؟

اگر با سئو آشنا باشید حتما اهمیت لینک بیلدینگ را به خوبی می دانید. هر متخصص سئویی به خوبی می داند که لینک بیلدینگ می تواند به افزایش رتبه بندی سایت در موتورهای جستجو کمک کند. البته لینک ها و محتوای شما هر دو باید کیفیت بالایی داشته باشند تا بتوانند برایتان کارساز و موثر واقع گردند. مشکل این است ... ادامه مطلب »

۹ مورد از رایج ترین خطاهایی که به رتبه بندی سایت آسیب می زند

حتما برای شما هم این سوال پیش امده است که کدام یک از خطاهای سئو بر روی رتبه بندی سایتمان تاثیر منفی دارند؟  بر اساس داده های به دست آمده فاکتورهای مختلفی هستند که می توانند عملکرد سئوی سایت را تحت تاثیر خود قرار دهند. در سال ۲۰۱۷ سایت Serpstat  بیش از ۱۷۵ میلیون صفحه را با ابزار سئوی خود ... ادامه مطلب »