خانه / سئو

سئو

۷ فاکتور رتبه بندی سایت در سال جدید که باید بشناسید

هر ساله گوگل فاکتورهای رتبه بندی جدیدی را برای موتور جستجوی خود ارائه می کند. در سال ۲۰۱۴، HTTPS به یک فاکتور رتبه بندی در این موتور جستجو تبدیل شد . در سال ۲۰۱۶ قابلیت استفاده از سایت بر روی موبایل و دستگاه های موبایلی تبدیل به فاکتور رتبه بندی گردید.  در سال ۲۰۱۶، این روند به سوی رنک برین ... ادامه مطلب »

بررسی جامع و کامل ابزار تست سرعت جی تی متریکس(GTmetrix)

زمانی که صحبت از بررسی سرعت سایت برای بهبود عملکرد آن به میان می اید، صاحبان سایت ها گزینه های متعددی پیش روی خود خواهند داشت. یکی از بهترین و محبوب ترین ابزارها برای بررسی سرعت سایت، ابزار جی تی متریکس(GTmetrix) است. این ابزار شروع به نمره دهی سیستم ها می کند و هشدارهایی را ایجاد می کند که نشان ... ادامه مطلب »

کدهای وضعیت HTTP چه ارتباطی با سئو دارند؟

کدهای وضعیت HTTP همانند کدهای ۴۰۴، ۳۰۱ و ۵۰۰،  ممکن است برای یک بازدیدکننده معمولی از اهمیت چندانی برخوردار نباشند اما برای سئو بسیار مهم خواهند بود. عنکبوت های موتورهای جستجو همچون ربات های گوگل از این کدها برای تعیین و شناسایی سلامت سایت استفاده می کنند. چنین کدهایی نشان می دهند چه اتفاقی بین مرورگر و سرور رخ داده ... ادامه مطلب »

چگونه سایت هایی که از ایندکس گوگل خارج شده اند را به وضعیت قبلی بازگردانیم؟

خارج شدن از ایندکس گوگل یکی از مشکلاتی است که بیشتر صاحبان سایت ها با آن دست و پنجه نرم می کنند. در این شرایط یک روز ترافیک سایت خوب است و  چند وقت بعد، ترافیک طبیعی به سرعت ناپدید می شود.   اگر شما نیز با چنین شرایطی روبرو شده باشید حتما از خود می پرسید چه اتفاقی روی داده ... ادامه مطلب »

تگ ها چقدر برای سئو اهمیت دارند؟

اگر به دنبال بهبود دیده شدن سایت ، رشد ترافیک و افزایش درآمد خود هستید باید یک استراتژی جامع و کامل برای فرآیند سئوی خود داشته باشید. با اینکه تاکتیک های خارجی همچون لینک بیلدینگ هنوز هم در صدر این روش ها قرار دارد اما سئوی داخلی سایت نیز چندان بی اهمیت نیست به خصوص این که در عصر جستجوی ... ادامه مطلب »

گوگل دوپلکس و اثرات آن بر روی سئو

شاید شما هم در مورد گوگل دوپلکس مواردی را شنیده باشید. دستیار مجازی که با آرایشگر تماس گرفت و قرار ملاقات گذاشت را به خاطر می آورید؟ این یک فناوری بسیار جذاب و شگفت انگیز است اما سوال اینجاست که دقیقا چه کاری انجام می دهد؟ آیا چنین فناوری می تواند بر روی جستجو یا سئو اثر بگذارد؟ در این ... ادامه مطلب »

۶ مورد از ابزارهای ضروری سئو که باید بشناسید

ایا تا به حال برایتان پیش آمده است که بخواهید برای بررسی و بهبود سئو و موثر بودن بازاریابی محتوایی تان از ابزارهای رایگان یا پولی استفاده کنید؟  برای اینکه بتوانید در حوزه سئو با سایر شرکت ها رقابت کنید باید بهترین ابزارها را در دست داشته باشید تا فرصت های جدید را بیابید، زمان خود را ذخیره نمایید  و ... ادامه مطلب »