خانه / سئو

سئو

چگونه سرتیترهایی بنویسیم که افراد بر روی آن کلیک کنند؟

سایت های بزرگی که در دنیای آنلاین حضور دارند، کلیک، بازدید و بازدیدکننده زیادی به سمت خود جذب می کنند. این موضوع  چندین دلیل بسیار خوب دارد. اما مهم ترین دلیلی که برای جذب این ترافیک از وب وجود دارد، نوشتن سرتیترهای قدرتمند و البته تعاملی است  که افراد را به کلیک کردن بر روی آن ترغیب می کند. نمی ... ادامه مطلب »

زمان ماندگاری در سایت، جزو فاکتورهای رتبه بندی است؟

همانطور که می دانید گوگل بیش از ۲۰۰ فاکتور رتبه بندی دارد و زمان ماندگاری در سایت یا همان dwell time  ممکن است تنها یکی از این فاکتورها باشد. واقعا زمان ماندگاری می تواند جزو این فاکتورهای رتبه بندی محسوب شود؟ واقعیت این است که زمان ماندگاری در سایت فاکتور سردرگم کننده ای است و بیشتر افراد در مورد آن ... ادامه مطلب »

راهنمای شناسایی و بازیابی پنالتی گوگل برای افراد مبتدی

اگر در دنیای سئو تازه کار و مبتدی هستید، قبل از هر چیزی باید با برخی از اصطلاحات سئو اشنا شوید. شما در حال وارد شدن به صنعتی هستید که نیازمند مجموعه ای از مهارت هاست.  یادگیری مباحثی همچون استفاده صحیح از کلمات کلیدی، سئوی داخلی، سئوی خارجی و به روزرسانی های الگوریتم ها یکی از مراحل ضروری است که ... ادامه مطلب »

بهترین تمرینات برای بهینه سازی انکرتکست

انجام دادن فرایند سئو برای هر مشتری، به معنای کسب بیشترین مزایا از هر لینکی است که به دست  می اید. انکرتکست عنصر مهمی است که  پتانسیل هر لینک را اشکار می کند.  همین امر باعث شده است گوگل قوانینی را برای استفاده از انکرتکست ها ایجاد نماید. اولین به روزرسانی الگوریتم پنگوئن گوگل در سال ۲۰۱۲ بیان کرد که ... ادامه مطلب »

راهنمای جامع سئو برای سال ۲۰۱۸

راهنمای جامع سئو برای سال 2018

در این مقاله قصد داریم استراتژی های تست شده ای که برای سال جدید مفید خواهد بود را با هم مرور کنیم. اگر به دنبال یک راهنمای جامع سئو برای سال جدید هستید در این مقاله همراه وب ایده باشید. ادامه مطلب »

۵ خطری که می توانید در حوزه سئو انجام دهید

زمانی که سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی می کنید همیشه خطراتی متوجه سایتتان خواهد بود.  مثلا فرض کنید تصمیم دارید پلتفرم سایت خود را تغییر دهید، طراحی جدیدی برای آن ایجاد کنید و ساختار URL ها را در آن تغییر دهید. در این شرایط رتبه های که در حال حاضر برای کلمات کلیدی مرتبط با سایت خود ... ادامه مطلب »

چگونه پست وبلاگی پیدا کنیم که بتواند سئو را بهبود ببخشد؟

حتما برای شما هم پیش آمده است که بخواهید سوالاتی که کاربران و مشتریانتان به صورت آنلاین می پرسند را پیدا کنید.  اگر در مورد کسب مشتری ایده آل و تبدیل آن ها به مشتری مصمم باشید باید کاری کنید که پست های  وبلاگی تان همان چیزی باشد که افراد به دنبال آن هستند. زمانی که در حال توسعه استراتژی ... ادامه مطلب »