خانه / سئو

سئو

چگونه می توانیم زمان سپری شده در سایت و سرعت آن را بهبود ببخشیم؟

یکی از موارد کلیدی که در بیشتر مطالعات دیده می شود این است که تعامل کاربر می تواند تاثیر زیادی بر روی رتبه بندی ایجاد نماید.  مواردی  همچون زمان سپری شده در سایت و بونس ریت نشان دهنده رضایت کاربر از سایت است. اگرچه هیچ کس نمی داند رضایت کاربر چقدر در الگوریتم های گوگل دخیل است اما می دانیم ... ادامه مطلب »

۶ نوع سئوی منفی که باید مراقب آن ها باشید

خطر سئوی منفی معمولا همه سایت ها را تهدید نمی کند اما اگر چنین شرایطی رخ دهد حل آن خسته کننده خواهد بود.  رقبای شما چگونه می توانند رتبه تان را در موتورهای جستجو از بین ببرند؟ چگونه می توان سایت را در مقابل چنین تهدیدهایی محافظت کرد؟ قبل از اینکه بخواهیم ۶ نوع از سئوی منفی را با هم ... ادامه مطلب »

۴ بخش موثر در استراتژی سئو

سئوی وردپرس

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو( سئو)، می تواند برای برخی از افراد فرآیند پیچیده ای باشد اما  در این مقاله سعی می کنیم ۴  بخش اصلی استراتژی سئو را با هم مرور کنیم. اینکار می تواند در انجام  صحیح فرآیند سئو به شما کمک کند. پس همراه وب ایده باشید. ادامه مطلب »

۱۹ حقیقت سئوی فنی برای افراد مبتدی

سئوی فنی، حوزه شگفت انگیزی است. در این حوزه افراد باید مهارت های تفکر و حل مشکل را به خوبی در خود تقویت نمایند. در این مقاله قصد داریم برخی از حقایق جذاب در مورد سئوی فنی را با هم مرور کنیم. پس همراه وب ایده باشید. ادامه مطلب »

آموزش سئو وردپرس

همانطور که می دانید سئوی وردپرس برای به دست آوردن ترافیک به سمت سایت ضروری است. متاسفانه بیشتر راهنماهایی که برای سئوی وردپرس منتشر شده اند برای افراد مبتدی بسیار فنی هستند. اگر شما نیز برای افزایش ترافیک سایت خود مصمم هستید پس باید توجه ویژه ای به تمرینات سئوی وردپرس داشته باشید. در این مقاله، سعی می کنید نکاتی ... ادامه مطلب »

چگونه ترافیک سایت خود را تا ۳۰۰ درصد افزایش دهیم؟

این روزها وقتی در مورد بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو صحبت می کنیم،  منظورمان چیزی بیشتر از تولید محتوای ساده یا عالی است.  اینکه بخواهید مقالات خود را به اشتراک بگذارید یا از تصاویر، اسلایدشوها، کتاب ها، اینفوگرافیک ها  و فایل های ویدئویی در سایت خود استفاده کنید زیاد مهم نیست. استراتژی کلی که برای این منظور به کار ... ادامه مطلب »

چگونه بر چالش های سئو غلبه کنیم؟

از زمان پیدایش موتورهای جستجو، اهمیت سئو نیز افزایش پیدا کرده است.  هر کسب وکاری باید بتواند فعالیت های خود را به افراد نشان دهد. این در حالیست که رسیدن به مخاطبین درست نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.  ایا کسب وکاری هست که دوست نداشته باشد در صفحه اول موتورهای جستجویی همچون گوگل یافت شود؟ قطعا خیر. با ... ادامه مطلب »