خانه / سئو

سئو

چگونه توضیحات محصول را سئو دوست بنویسیم؟

خریداران آنلاین به دنبال محصولاتی هستند که بتواند نیازهایشان را برآورده کند. آن ها می توانند به سادگی محصولات آنلاین را با محصولاتی که در فروشگاه ها یا دفاتر نزدیک منزلشان به فروش می رسد مقایسه کنند.  اینترنت اینکار را بسیار ساده تر کرده است. با اینحال در دنیایی که خریدها به صورت آنلاین انجام می شود سئو دوست بودن ... ادامه مطلب »

۵ ستون کمپین موفق سئو

هر سال، تعریف سئو دشوارتر از سال قبل می شود. زمانی که سئو مرزهای موجود  در بازاریابی محتوا، توسعه وب و سایر بخش های مختلف استراتژی بازاریابی را رد می کند، ایجاد خطوط دقیق بین این موارد بسیار دشوار خواهد بود. به همین خاطر تصمیم  داریم در این مقاله به موضوع سئو در سال جدید بپردازیم و ببینیم ۵ ماده ... ادامه مطلب »

ابزارهایی برای توسعه فرآیند سئوی موبایل

چند سال قبل بود که گوگل اعلام کرد بیشتر جستجوهایی که در این موتور جستجو انجام می شود اغلب بر روی دستگاه های موبایلی سرتاسر جهان است.  سال گذشته نیز سایت Hitwise گزارشی را منتشر کرد که نشان می داد ۶۰ درصد از جستجوهای انجام شده تنها از طریق موبایل بوده است.  به همین خاطر گوگل نیز به سمت ایندکس ... ادامه مطلب »

راهنمایی برای بهینه سازی جستجوی صوتی

مزایای استفاده از جستجوی صوتی فراتر از راحتی و آسودگی است که بیشتر افراد به دنبال آن هستند. این قابلیت توانسته است روشی که افراد اطلاعات موردنیاز خود در اینترنت به دست می آورند را تغییر دهد.  جستجوی صوتی فرصت هایی را برای همه کاربران اینترنتی فراهم اورده است.  اگر نگاهی به بزرگترین شرکت هایی که در جستجوی صوتی نقش ... ادامه مطلب »

تغییرات اخیر در جستجوی طبیعی گوگل

همانطور که می دانید جستجو صنعتی است که به سرعت رشد می کند. اگر نتوانید فعالیت های گوگل را به صورت منظم پیگیری کنید، به احتمال زیاد مواردی را از دست خواهید داد. حتی برای آن هایی که دستورالعمل های موتورهای جستجو را به صورت روزانه دنبال می کنند،  به دست اوردن و درک همه شرایط کمی دشوار است.به همین ... ادامه مطلب »

سئوی موبایل در سال ۲۰۱۷

بیشتر افراد سئوی موبایل و تجربه کاربری در این زمینه را نادیده می گیرند. اما واقعیت این است که در دنیای پرمشغله امروزی،  کاربران زیادی برای گشت و گذار در دنیای مجازی از موبایل و دستگاه های موبایلی استفاده می کنند. در سال ۲۰۱۷ ، موبایل به فاکتور بزرگتری تبدیل می شود که نمی توان به سادگی از آن عبور ... ادامه مطلب »

چگونه محتوای خود را برای سئو بهینه سازی کنیم؟

گوگل بارها و بارها در صفحه رسمی خود اعلام کرده است که محتوا در میان فاکتورهای رتبه بندی برتر قرار دارد اما سوال اینجاست که  از دیدگاه سئو، محتوای خوب چه نوع محتوایی است؟  بازاریابی موثر محتوا همانند یک دستگاه و وسیله نقلیه برای سئوی مدرن است.  درست همانند چرخ که بدون موتور نمی تواند به حرکت دراید، محتوا نیز ... ادامه مطلب »