خانه / سئو

سئو

چگونه صفحه ۴۰۴ عالی بسازیم؟

بهینه سازی صفحه ۴۰۴  یکی از موارد مهمی است که بیشتر سایت ها آن را نادیده می گیرند.  اگر سایت شما به طور مداوم آدرس های موجود را تغییر می دهد استفاده از صفحات ۴۰۴ بسیار موثر خواهد بود. در این مقاله قصد داریم به همین موضوع بپردازیم. پس همراه وب ایده باشید. ادامه مطلب »

۱۰ موردی که هنگام ثبت دامنه های از قبل خریداری شده باید مدنظر داشته باشید

با وجود بیش از ۱ میلیارد سایتی که این روزها در دنیای وب فعالیت می کنند جای تعجب نیست که بیشتر دامنه های مدنظر شما از قبل توسط فرد دیگری ثبت شده باشد. خوشبختانه، در برخی از موارد، صاحبان فعلی دامنه ها  تمایلی به تمدید دوباره آن ندارند. در چنین شرایطی می توانید بعد از آزاد شدن دامنه آن را ... ادامه مطلب »

الگوریتم فرد(Fred) گوگل

الگوریتم فرد(Fred) گوگل

همانطور که می دانید گوگل هر از چند گاهی تلاش می کند برای بهبود نتایج جستجو و تجربه کاربری، الگوریتم های خود را به روزرسانی کند. اینبار ، گوگل به طور مخفیانه به روزرسانی الگوریتم جدید خود به نام فرد(Fred) را آغاز کرده و محتواهایی که کم ارزش هستند و  سایت هایی که بر روی تبلیغات و بک لینک های ... ادامه مطلب »

چگونه اسنیپت های برجسته گوگل را از آنِ خود کنیم؟

اسنیپت های برجسته (featured snippet)گوگل فرصت قدرتمندی است که نه تنها می تواند شما در غلبه بر رقبا یاری کند بلکه قادر است رتبه بندی خوبی را در موتور جستجوی گوگل فراهم آورد. به کمک داده های حاصل از نمودار دانش گوگل، پاسخ سوالاتی که کاربر در جعبه جستجو تایپ می کند به صورت اسنیپت های کوتاهی از اطلاعات ظاهر ... ادامه مطلب »

ابزار بررسی موبایل دوست بودن سایت در نتایج گوگل

گوگل به کمک میانبری که به صفحه نتایج جستجوی خود اضافه کرده ،  کار بررسی و تست موبایل دوست بودن صفحات سایت را راحت تر کرده است.  حالا می توانید در موتور جستجوی گوگل عبارت mobile friendly را تایپ کنید و از ابزار درون ساخت گوگل برای بررسی موبایل دوست بودن صفحات سایت خود استفاده نمایید. ادامه مطلب »

۵ دلیل برای افت رتبه بندی سایت های تجارت الکترونیک

جستجوی طبیعی یکی از مهم ترین کانال های به دست آوردن مشتری است. در این میان، سئو می تواند ۱۰ الی ۶۰ درصد از ترافیک کل سایت را به خود اختصاص دهد. به همین خاطر اجتناب از مواردی که باعث از بین رفتن سئوی سایت می شود ضروری است.  معمولا سایت هایی که رتبه خود را در موتورهای جستجو از ... ادامه مطلب »

۱۰ نکته موثر سئو برای سال ۲۰۱۷

فرآیند سئو یکی از مسائل مهم در حوزه مدیریت سایت محسوب می شود. در این مقاله قصد داریم ۱۰ مورد از نکات موثر سئو برای سال ۲۰۱۷ را با هم مرور کنیم. پس همراه وب ایده باشید. ادامه مطلب »