خانه / دامنه

دامنه

۱۲ نکته ای که به هنگام انتخاب نام دامنه باید مدنظر داشته باشید

انتخاب نام دامنه مناسب یکی از مهم ترین تصمیماتی است که برای کسب و کارتان می گیرید. ثبت نام دامنه و خرید دامنه به نظر کار ساده و آسانی می آید اما زمانی که می خواهید وارد چنین فرایندی شوید باید مواردی را همیشه مدنظر داشته باشید. در این مقاله قصد داریم ۱۲ نکته مهم برای خرید دامنه را با ... ادامه مطلب »

زیردامنه چیست و چه تاثیری بر روی سئو دارد؟

به احتمال زیاد شما هم زمانی که در دنیای آنلاین به گشت و گذار می پردازید با زیردامنه یا همان subdomain مواجه شده اید.  تا به حال از خود پرسیده اید که چرا شرکت ها از زیردامنه استفاده می کنند و استفاده از آن چه مزایایی می تواند داشته باشد؟ در این مقاله قصد داریم به همین موضوع بپردازیم. پس ... ادامه مطلب »

۱۰ نکته برای انتخاب بهترین نام دامنه

انتخاب یک نام دامنه مناسب برای سایت های جدید می تواند سخت ترین بخش ماجرا باشد. باید به خاطر داشته باشید که نام دامنه شما بخش مهمی از هویتتان به عنوان برند شخصی را تشکیل می دهد.  بازدید کنندگان قبل از اینکه محتوا، طرح و برندینگ شما را ببینند با نام دامنه روبرو می شوند که تاثیر زیادی بر روی ... ادامه مطلب »

چگونه دامنه را در resello(hostcontroll) تایید کنیم؟

جدیدا ممکن است دامنه هایی که در هاست کنترل ثبت می کنید با یک پیام در صفحه ی اصلی برای شما به نمایش در بیایند که متن این پیام به شرح زیر است: Hostcontrol discoverwebidea.com pending validation The registrant details for discoverwebidea.com have not been validated yet, if you are the registrant please check your e-mail for instructions on how to ... ادامه مطلب »