خانه / بازاریابی دیجیتال

بازاریابی دیجیتال

چگونه اهداف هوشمندانه تری برای فروش ایجاد کنیم؟

اگر کارمندان فروش شما تنها یک هدف دارند، ممکن است نتوانند فروش موفقی در مورد محصولات یا خدماتی که ارائه می کنید داشته باشند. به همین خاطر باید بتوانید اهداف کوچک تر و قابل سنجش ماهانه یا هفتگی برایشان تعریف کنید و به کمک این روش احتمال فروش را بیشتر کنید. اهداف کوچک تر به کارمندان فروش کمک می کند ... ادامه مطلب »

چرا کسب وکار شما مشتریان خود را از دست می دهد؟

چه این موضوع را دوست داشته باشید و چه دوست نداشته باشید، کسب وکار شما ممکن است مشتریان خود را از دست بدهد. مطالعات اخیر نشان می دهد تنها ۱۳ درصد از مشتریانی که از آن ها نظرسنجی شده بود بیان کردند به یک برند واحد وفادار هستند. این تحقیقات نشان می دهد ۸۷ درصد مشتریان قبل از خرید قیمت ... ادامه مطلب »

چرا سرنخ های تولید شده در سایت به مشتری تبدیل نمی شوند؟

تولید سرنخ های عالی و با کیفیت هدف هر کسب وکاری است اما اگر این سرنخ ها ارزش زیادی برای شما نداشته باشند چه اتفاقی رخ می دهد؟ برای اینکه بتوانید سرنخ ها را به مشتری تبدیل کنید به استراتژی جامع، فناوری مناسب، آموزش صحیح و موارد دیگر نیاز دارید تا در کنار هم بتوانند شما را به هدفتان برسانند.  ... ادامه مطلب »

چگونه کلیک بر روی call to action و لینک های موجود در پست های وبلاگی را بسنجیم؟

هر فردی به دنبال ایجاد یک call to action( فراخوان اقدام به عمل) با نرخ تبدیل بالا برای سایت خود است تا بتواند از این طریق درآمدزایی داشته باشد.  اما واقعیت این است که اگرچه یک عنصر واحد از سایت می تواند نقطه کانونی آن باشد اما تنها بخشی نیست که کاربر را به خرید هدایت می کند.  اغلب اوقات ... ادامه مطلب »

۷ مورد از ترفندهای بازاریابی محتوایی که هر بازاریابی باید بداند

بازاریابی محتوایی یکی از محبوب ترین و مقرون به صرفه ترین استراتژی های بازاریابی موجود است اما این موضوع بدین معنی نیست که این روش ارزان است. اگر می خواهید استراتژی با کیفیتی اجرا کنید به شرکت های با تجربه خارجی یا یک فرد متخصص داخلی در شرکت نیاز خواهید داشت که بتواند کارهای خوبی برایتان تولید کند. با اینحال ... ادامه مطلب »

به دنبال مشتریان وفادار هستید؟ این ۷ نکته را فراموش نکنید

شرکت های هوشمند به خوبی فهمیده اند که وفاداری مشتری یک ابزار بازاریابی و فروش قدرتمند است که می تواند تاثیر زیادی بر روی شرکت داشته باشد. حتما شما هم جزو افرادی هستید که می خواهید برای شرکت خود مشتریان وفاداری به دست آورید. اگر چنین است در این مقاله همراه وب ایده باشید تا ۷ نکته ای  که برای ... ادامه مطلب »

چگونه به کمک تصاویر، نرخ تبدیل سایت خود را افزایش دهیم؟

محتوایی که در آن از تصاویر جذاب استفاده شده باشد می تواند ابزار بسیار قدرتمندی برای  تبدیل یک سایت معمولی به سایت جذاب برای بازدیدکنندگان باشد. همه افراد به خوبی نمی دانند که چگونه می توان از تصویر برای افزایش نرخ تبدیل سایت استفاده کرد. هدف از تبدیل شما هر چیزی که باشد( اشتراک در خبرنامه یا فروش) می توانید ... ادامه مطلب »