پلسک

کار با اپلیکیشن ها در کنترل پنل پلسک

شما می توانید در کنترل پنل پلسک اپلیکیشن هایی را نصب کنید،  مدیریت نمایید و به روز کنید. در این مقاله قصد داریم به همین موضوع بپردازیم. پس همراه وب ایده باشید. ادامه مطلب »

کار با دامنه ها در پلسک( قسمت دوم)

در مقالات قبلی در مورد اضافه کردن دامنه  و زیر دامنه به کنترل پنل پلسک و سایر موارد با هم صحبت کردیم. در این  مقاله قصد داریم در مورد باقی مانده کارهایی که می توانیم بر روی دامنه خود انجام دهیم صحبت کنیم. پس همراه وب ایده باشید. ادامه مطلب »

پایگاه داده در کنترل پنل پلسک( قسمت دوم)

در قسمت قبلی مقاله با عنوان ایجاد پایگاه داده در کنترل پنل پلسک در مورد ایجاد پایگاه داده و سایر موارد با هم صحبت کردیم. در این مقاله قصد داریم  ادامه مبحث پایگاه داده در کنترل پنل پلسک را با هم پی بگیریم. پس همراه وب ایده باشید. ادامه مطلب »

ایجاد پایگاه داده در کنترل پنل پلسک

در این مقاله قصد داریم در مورد ایجاد و مدیریت پایگاه داده صحبت کنیم. از آنجایی که این مبحث کمی طولانی است تصمیم گرفتیم آن را به دو بخش تقسیم کنیم. بخش دوم این مقاله را در هفته های آتی منتشر خواهیم کرد. ادامه مطلب »

تنظیمات ایمیل در پلسک(بخش دوم)

در مقاله قبلی با عنوان تنظیمات ایمیل در  کنترل پنل پلسک، موارد مختلفی را با هم مرور کردیم. در این بخش قصد داریم بخش دوم تنظیمات ایمیل در کنترل پنل پلسک را بیان نماییم. پس همراه وب ایده باشید. ادامه مطلب »

تنظیمات ایمیل در کنترل پنل پلسک

در این مقاله قصد داریم در مورد ایمیل و تنظیمات آن در کنترل پنل پلسک صحبت کنیم. پس همراه ما باشید. ادامه مطلب »

مدیریت FTP در کنترل پنل پلسک

یکی از راحت ترین راه ها برای به روزرسانی محتوای سایت، آپلود کردن آن از طریق FTP است. FTP  پروتکل استاندارد شبکه است که به شما اجازه می دهد فایل های خود را بین دو هاست ( به عنوان مثال رایانه و سرور پلسک)  انتقال دهید. پلسک به عنوان FTP server عمل می کند. این در حالیست که کاربران باید ... ادامه مطلب »