خانه / کنترل پنل

کنترل پنل

ایجاد بک آپ در کنترل پنل پلسک

در مقالات قبلی خود در مورد کنترل پنل پلسک صحبت کردیم. در این مقاله قصد داریم نحوه ایجاد بک آپ در این کنترل پنل را با هم مرور کنیم. پس همراه وب ایده باشید. ادامه مطلب »

لایت اسپید چیست؟

همانطور که می دانید لایت اسپید یک وب سرور است. وظیفه آن پاسخ دادن به درخواست هایی است که از طرف مشتریان ارسال می شود. هم پاسخ و هم درخواست، به شکل پروتکل HTTP خواهد بود.  پاسخ های وب نیز به شکل فایلی خواهد بود که یک صفحه وب را ایجاد می کند. وب سرورهای رایجی که در میان بیشتر ... ادامه مطلب »

آموزش کار با کنترل پنل پلسک: اضافه کردن دامنه و زیر دامنه

پلسک به کاربران اجازه می دهد به کمک رابط اسان و قدرتمند خود، طیف وسیعی از وظایف را به خوبی انجام دهند. این کنترل پنل در برگیرنده تمامی ابزارهای مورد نیاز برای ایجاد و مدیریت سایت، ایمیل، پایگاه داده و موارد دیگر است.  در مقاله قبلی با عنوان “پلسک چیست؟ راهنمای نصب و راه اندازی”  در مورد این کنترل پنل ... ادامه مطلب »

پلسک چیست؟ راهنمای نصب و راه اندازی

کنترل پنل پلسک یکی از نرم افزارهای کنترل پنل هاستینگ  همچون سی پنل است که به شما اجازه می دهد به اسانی هاست خود را از طریق رابط مبتنی بر وب مدیریت کنید. پلسک به شما اجازه می دهد هزاران هاست مجازی را بر روی یک ماشین واحد کنترل نمایید. می توانید از این کنترل پنل در هاست های اشتراکی، ... ادامه مطلب »