خانه / اخبار فناوری

اخبار فناوری

بزرگترین به روزرسانی واتس آپ در راه است

واتس‌آپ قابلیت جدیدی را  آغاز کرده است که می تواند روش استفاده از این اپلیکیشن را به طور کلی تغییر دهد. این قابلیت جدید به کاربران اجازه می دهد تصاویر، فایل های ویدئویی و GIF های خود را با خانواده و دوستانشان به اشتراک بگذارند. این پیام ها در عرض ۲۴ ساعت ناپدید خواهد شد. این قابلیت بسیار مشابه استوری ... ادامه مطلب »

فورد برای بهبود خودروهای بدون راننده خود بر روی هوش مصنوعی سرمایه گذاری می کند

شرکت فورد حدود یک بیلیون دلار بر روی استارت آپ Argo AI سرمایه گذاری می کند تا بتواند سیستم راننده مجازی خود را توسعه دهد. استارت آپ Argo AI در توسعه نرم افزار خودروهای بدون راننده  با شرکت فورد همکاری می کند تا تجاری سازی  این خودروها را سرعت ببخشد. ادامه مطلب »

تایید امضا به کمک نرم افزار جدید ساعت های هوشمند

امضا و دست نوشته هنوز هم جزو مواردی است که به طور گسترده برای تایید هویت افراد مورد استفاده قرار می گیرد.بانک ها، شرکت ها و نهادهای دولتی بیشتر بر روی  چشم انسان و دستگاه های دیجیتال همچون تبلت ها و خودکارهای هوشمند برای گرفتن، تجزیه و تحلیل کردن و تایید نمودن امضا افراد تکیه دارند. نرم افزار جدیدی که ... ادامه مطلب »

نسخه بتای اندروید ۷٫۱٫۲ برای دستگاه های پیکسل و نکسوس منتشر شد

گوگل در صفحه رسمی خود اعلام کرده است که نسخه بتای اندروید ۷٫۱٫۲ را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. این نسخه از اندروید برای کاربرانی که دستگاه پیکسل یا نکسوس دارند مورد استفاده خواهد بود. گوگل در صفحه خود اعلام کرده است که این نسخه از اندروید چندین مورد بهینه سازی را در پی دارد و تلاش کرده ... ادامه مطلب »

تصاویر جدیدی از ساعت هوشمند HTC منتشر شد

همانطور که می دانید HTC یک برند تایوانی است. شایعات فراوانی در مورد ساعت هوشمند این شرکت وجود داشت. اخیرا تصاویری از ساعت هوشمند پوشیدنی این شرکت در شبکه های اجتماعی چینی منتشر شده است. این ساعت هوشمند با نام Halfbreak شناخته شده است. ادامه مطلب »

ایالت کالیفرنیا قانونی را علیه باج افزارها تصویب می‌کند

همانطور که می دانید باج افزارها(ransomware) گونه ای از بدافزارها هستند که دسترسی به سیستم را محدود می کنند. در این میان، افرادی که آن را طراحی و ایجاد کرده اند برای برداشتن محدودیت ها درخواست باج می کنند. ایالت متحده آمریکا قانون جدیدی را به تصویب رسانده است که در آن دستگیری  چنین افرادی بسیار ساده تر خواهد بود. ادامه مطلب »

ربات ها جایگزین کارمندان در یک شرکت ژاپنی می شوند

یک شرکت بیمه در ژاپن با نام Fukoku حدود ۳۴ نفر از کارمندان خود را با ربات های IBM Watson جایگزین می کند . هوش مصنوعی(AI) در حال جایگزینی افرادی است که کارهای ارزیابی پرداخت در یک شرکت بیمه در ژاپن را انجام می دهند. این نمونه نشان دهنده کاربرد رو به رشد ربات های نرم افزاری در بخش خدمات ... ادامه مطلب »