خانه / سئو

سئو

ترفندها و نکات برتر سئو برای سال ۲۰۱۷

سئو یکی از حوزه هایی است که تغییرات زیادی در آن رخ می دهد. در طول دوره های زمانی مختلف، الگوریتم های گوگل دچار تغییر و تحول زیادی شده اند. الگوریتم هایی که این ماه به کار می روند ممکن است برای ماه بعد کارساز و مفید نباشند.  همین تغییر در الگوریتم هاست که متخصصان سئو را تشویق می کند ... ادامه مطلب »

۱۰۰ ایده خلاقانه برای ایجاد سایت

دنیای دیجیتال بیشتر از قبل مورد توجه افراد قرار گرفته است. امروزه بیشتر کسب وکارها از فضای مجازی برای معرفی شرکت و محصولات خود استفاده می کنند. ایجاد سایت بهترین روش برای تعامل با مخاطبان محسوب می شود اما سوال اینجاست که چه نوع سایتی می توان ایجاد کرد؟ چگونه می توان یک سایت ایجاد کرد؟  خوب این سوال یکی ... ادامه مطلب »

مقدمه ای بر شتاب دهنده صفحات موبایل

شتاب دهنده صفحات موبایل یا همان AMP از زمان شروع به کار خود در اوایل اکتبر توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است. در این مقاله قصد داریم به نحوه کارکرد آن بپردازیم و ببینیم چگونه می توانیم صفحات AMP HTML خود را منتشر کنیم. ادامه مطلب »

لیست دستورات ESXi

داشتن اطلاعات کافی در مورد  دستوراتی که برای مدیریت هاست ESXi مورد استفاده قرار می گیرد می تواند ایده خوبی باشد. این لیست اگرچه دستورات را به صورت کامل بیان نمی کند اما می تواند برای افرادی که در حوزه مجازی سازی کار می کنند راهنمای خوب و موثری باشد.  همانطور که می دانید دستورات زیادی وجود دارد که هر ... ادامه مطلب »

مقایسه سیستم های مدیریت محتوای وردپرس، جوملا و دروپال

زمانی که می خواهید یک سیستم مدیریت محتوا برای سایت خود انتخاب کنید، گزینه های متعددی پیش روی خود خواهید داشت. حتی اگر این سیستم ها به صورت رایگان عرضه شود باز هم باید  قبل از تصمیم، تحقیقاتی بر روی آنها انجام گیرد. اینکه شما اولین باری است که می خواهید سایتی را راه اندازی کنید یا یک وبمستر با ... ادامه مطلب »

افزایش محدودیت حافظه PHP

برخی از اوقات در مراحل تولید و توسعه در می یابیم که نرم افزارهای ما نسبت به آنچه که ما انتظارش را داشتیم، حافظه بیشتری  مصرف می کنند. برای اینکه همه چیز تحت کنترل باشد، PHP به صورت پیش فرض محدودیت هایی را برای استفاده از مموری قرار داده است. خوشبختانه تغییر دادن مقدار رم مورد نیاز و اختصاص مقادیر ... ادامه مطلب »

راهنمای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو-قسمت اول

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو(سئو) اغلب اصلاحات کمی را در بخش های مختلف سایت ایجاد می کند. زمانی که این موضوع به تنهایی بررسی شود، این گونه تغییرات بهبودهای بسیار بزرگی محسوب نمی شود اما زمانی که با سایر گزینه های بهینه سازی ترکیب گردد، می تواند تاثیر زیادی بر روی تجربه کاربری و عملکرد سایت در نتایج جستجوی ... ادامه مطلب »