خانه / سئو

سئو

دیده شدن سایت در موتورهای جستجو را با سئوی داخلی افزایش دهید

زمانی که صحبت از ایجاد یک سایت موفق در موتورهای جستجو به میان می اید باید به سئوی پایه  برگردیم.  همانطور که می دانید سئوی داخلی سایت فرایند بسیار ساده ای دارد. شما هر کدام از صفحات سایت را به منظور رتبه بندی بالاتر در نتایج موتورهای جستجو بهینه سازی می کنید. این فرایند ساده  هم برای موتورهای جستجو و ... ادامه مطلب »

چگونه به کمک تجزیه و تحلیلSWOT کلیدواژه ها، فرصت های محتوایی بیابیم؟

در این مقاله قصد داریم به موضوع تجزیه و تحلیل SWOT کلید واژه ها بپردازیم. در ادامه به شما نشان خواهیم داد چگونه ارزیابی منظم رتبه بندی کلیدواژه ها و محتوای مرتبط با آن می تواند یک شیوه عالی برای قرار گرفتن در صدر نتایج گوگل و به دست اوردن فرصت های محتوایی باشد. پس همراه وب ایده باشید. ادامه مطلب »

راهنمای سئو برای سایت های تجارت الکترونیکی

هیچ شکی نیست که داشتن رتبه بالاتر در موتور جستجوی گوگل یک  موضوع ضروری در دنیای آنلاین امروز است. اما اگر ترفندها و نکات سئویی که می تواند سایت تجارت الکترونیکی شما را به صدر نتایج گوگل برساند نشناسید قادر نخواهید بود به چنین موقعیتی دست یابید. اگر کلیک بازدید کنندگان را از دست بدهید به احتمال زیاد فروش خود ... ادامه مطلب »

چرا محتوای شما در گوگل رتبه ای ندارد؟

فرض کنید شما یک استراتژی مستند برای تولید محتوا دارید. محتوای شما برای پرسوناهای مرتبط و مطابق با نیاز خریداران تهیه شده است. مطالب  جالب و جذاب می نویسید، از تصاویر مرتبط استفاده می کنید و مطالب نوشته شده را در رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارید. در چنین شرایطی باید بتوانید رتبه خوبی در موتورهای جستجو به دست ... ادامه مطلب »

چگونه از طریق سئو، سرنخ تولید کنیم؟

سئو فرآیندی است که بیشتر افراد آن را به عنوان یک روش موثر برای هدایت ترافیک به سایت می شناسند اما تیم های بازاریابی و فروش اندکی آن را به عنوان ابزاری برای تولید سرنخ یا تبدیل آن به مشتری  قبول دارند. تنها ۱۰ درصد از بازدید کنندگانی که از طریق جستجوی طبیعی وارد سایت می شوند برای خرید آماده ... ادامه مطلب »

ترفندها و نکات برتر سئو برای سال ۲۰۱۷

سئو یکی از حوزه هایی است که تغییرات زیادی در آن رخ می دهد. در طول دوره های زمانی مختلف، الگوریتم های گوگل دچار تغییر و تحول زیادی شده اند. الگوریتم هایی که این ماه به کار می روند ممکن است برای ماه بعد کارساز و مفید نباشند.  همین تغییر در الگوریتم هاست که متخصصان سئو را تشویق می کند ... ادامه مطلب »

۱۰۰ ایده خلاقانه برای ایجاد سایت

دنیای دیجیتال بیشتر از قبل مورد توجه افراد قرار گرفته است. امروزه بیشتر کسب وکارها از فضای مجازی برای معرفی شرکت و محصولات خود استفاده می کنند. ایجاد سایت بهترین روش برای تعامل با مخاطبان محسوب می شود اما سوال اینجاست که چه نوع سایتی می توان ایجاد کرد؟ چگونه می توان یک سایت ایجاد کرد؟  خوب این سوال یکی ... ادامه مطلب »

مقدمه ای بر شتاب دهنده صفحات موبایل

شتاب دهنده صفحات موبایل یا همان AMP از زمان شروع به کار خود در اوایل اکتبر توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است. در این مقاله قصد داریم به نحوه کارکرد آن بپردازیم و ببینیم چگونه می توانیم صفحات AMP HTML خود را منتشر کنیم. ادامه مطلب »

لیست دستورات ESXi

داشتن اطلاعات کافی در مورد  دستوراتی که برای مدیریت هاست ESXi مورد استفاده قرار می گیرد می تواند ایده خوبی باشد. این لیست اگرچه دستورات را به صورت کامل بیان نمی کند اما می تواند برای افرادی که در حوزه مجازی سازی کار می کنند راهنمای خوب و موثری باشد.  همانطور که می دانید دستورات زیادی وجود دارد که هر ... ادامه مطلب »

مقایسه سیستم های مدیریت محتوای وردپرس، جوملا و دروپال

زمانی که می خواهید یک سیستم مدیریت محتوا برای سایت خود انتخاب کنید، گزینه های متعددی پیش روی خود خواهید داشت. حتی اگر این سیستم ها به صورت رایگان عرضه شود باز هم باید  قبل از تصمیم، تحقیقاتی بر روی آنها انجام گیرد. اینکه شما اولین باری است که می خواهید سایتی را راه اندازی کنید یا یک وبمستر با ... ادامه مطلب »