خانه / سئو

سئو

چگونه خطاهایی که مانع از کسب رتبه در موتورهای جستجو می شود را شناسایی کنیم؟

رتبه اول در نتایج موتورهای جستجویی همچون گوگل می تواند ۳۳ درصد از کلیک بازدید کنندگان را به خود جلب کند اما تنها ۳۰ درصد از سایت ها به چنین موقعیتی دست پیدا می کنند.  ۷۰ درصد از سایت ها هرگز به نتایج برتر در موتورهای جستجو نمی رسند. خوب حالا سوال اینجاست که چه چیزی مانع از رسیدن سایت ... ادامه مطلب »

۱۱ نکته در مورد سئوی خارجی که باید همین امروز به کار گیرید

هر کسی که در دنیای آنلاین سایتی دارد  به دنبال به دست آوردن رتبه برتر در نتایج موتورهای جستجو خواهد بود. برای دستیابی به این هدف، هر فردی تلاش می کند با انجام صحیح نکات و ترفندهای سئوی داخلی پنگوئن و پاندا را راضی نگه دارد و از شر جریمه های آن  خلاص شود. در مقابل، افراد امیدوارند که گوگل ... ادامه مطلب »

چگونه افت رتبه بندی در موتورهای جستجو را بهبود ببخشیم؟

فرض کنید رتبه بندی یکی از صفحات سایت شما به شدت افت کرده است. در چنین شرایطی چه کارهایی را می توانید انجام دهید؟ خوب اول از هر کاری باید اطمینان حاصل کنید که واقعا رتبه بندی در موتورهای جستجو داشته اید. اگر سایت یا صفحات شما رتبه بندی مناسبی در موتورهای جستجو نداشته باشد، افت رتبه بندی نیز بی ... ادامه مطلب »

تصمیم گیری استراتژیک در مورد سئو قبل از طراحی و ساخت سایت

قبل از اینکه  به سراغ بحث اصلی این مقاله برویم اجازه دهید سناریویی را با هم مرور کنیم.  فرض کنید یک مشتری در مورد کارهایی که می تواند برای بهبود رتبه طبیعی خود در موتورهای جستجو انجام دهد سوالاتی را از شما می پرسد. بعد از بررسی دقیق، تجزیه و تحلیل بازار  و مرور قیف تبدیل، باید توصیه هایی را ... ادامه مطلب »

دیده شدن سایت در موتورهای جستجو را با سئوی داخلی افزایش دهید

زمانی که صحبت از ایجاد یک سایت موفق در موتورهای جستجو به میان می اید باید به سئوی پایه  برگردیم.  همانطور که می دانید سئوی داخلی سایت فرایند بسیار ساده ای دارد. شما هر کدام از صفحات سایت را به منظور رتبه بندی بالاتر در نتایج موتورهای جستجو بهینه سازی می کنید. این فرایند ساده  هم برای موتورهای جستجو و ... ادامه مطلب »

چگونه به کمک تجزیه و تحلیلSWOT کلیدواژه ها، فرصت های محتوایی بیابیم؟

در این مقاله قصد داریم به موضوع تجزیه و تحلیل SWOT کلید واژه ها بپردازیم. در ادامه به شما نشان خواهیم داد چگونه ارزیابی منظم رتبه بندی کلیدواژه ها و محتوای مرتبط با آن می تواند یک شیوه عالی برای قرار گرفتن در صدر نتایج گوگل و به دست اوردن فرصت های محتوایی باشد. پس همراه وب ایده باشید. ادامه مطلب »

راهنمای سئو برای سایت های تجارت الکترونیکی

هیچ شکی نیست که داشتن رتبه بالاتر در موتور جستجوی گوگل یک  موضوع ضروری در دنیای آنلاین امروز است. اما اگر ترفندها و نکات سئویی که می تواند سایت تجارت الکترونیکی شما را به صدر نتایج گوگل برساند نشناسید قادر نخواهید بود به چنین موقعیتی دست یابید. اگر کلیک بازدید کنندگان را از دست بدهید به احتمال زیاد فروش خود ... ادامه مطلب »

چرا محتوای شما در گوگل رتبه ای ندارد؟

فرض کنید شما یک استراتژی مستند برای تولید محتوا دارید. محتوای شما برای پرسوناهای مرتبط و مطابق با نیاز خریداران تهیه شده است. مطالب  جالب و جذاب می نویسید، از تصاویر مرتبط استفاده می کنید و مطالب نوشته شده را در رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارید. در چنین شرایطی باید بتوانید رتبه خوبی در موتورهای جستجو به دست ... ادامه مطلب »

چگونه از طریق سئو، سرنخ تولید کنیم؟

سئو فرآیندی است که بیشتر افراد آن را به عنوان یک روش موثر برای هدایت ترافیک به سایت می شناسند اما تیم های بازاریابی و فروش اندکی آن را به عنوان ابزاری برای تولید سرنخ یا تبدیل آن به مشتری  قبول دارند. تنها ۱۰ درصد از بازدید کنندگانی که از طریق جستجوی طبیعی وارد سایت می شوند برای خرید آماده ... ادامه مطلب »

ترفندها و نکات برتر سئو برای سال ۲۰۱۷

سئو یکی از حوزه هایی است که تغییرات زیادی در آن رخ می دهد. در طول دوره های زمانی مختلف، الگوریتم های گوگل دچار تغییر و تحول زیادی شده اند. الگوریتم هایی که این ماه به کار می روند ممکن است برای ماه بعد کارساز و مفید نباشند.  همین تغییر در الگوریتم هاست که متخصصان سئو را تشویق می کند ... ادامه مطلب »