خانه / سئو

سئو

چگونه محتوای خود را برای سئو بهینه سازی کنیم؟

گوگل بارها و بارها در صفحه رسمی خود اعلام کرده است که محتوا در میان فاکتورهای رتبه بندی برتر قرار دارد اما سوال اینجاست که  از دیدگاه سئو، محتوای خوب چه نوع محتوایی است؟  بازاریابی موثر محتوا همانند یک دستگاه و وسیله نقلیه برای سئوی مدرن است.  درست همانند چرخ که بدون موتور نمی تواند به حرکت دراید، محتوا نیز ... ادامه مطلب »

چگونه تگ عنوان مناسبی برای موتورهای جستجو ایجاد کنیم؟

یکی از ناامید کننده ترین  موارد درباره سئو این است که همه چیز را آنگونه که باید در کنار همدیگر قرار دهیم تا بتوانند به درستی کار کنند.  اگر شما نیز فعالیتی  در حوزه سئو داشته اید به خوبی می دانید  که منظور ما از واژه نا امید کننده چیست.  عناصر بسیار کوچکی در سئو وجود دارد که  به نظر ... ادامه مطلب »

ساختار سایت چگونه می تواند بر روی سئو تاثیر داشته باشد؟

بعضی وقت ها ما زمان زیادی را برای پژوهش کلیدواژه ها در فرایند سئو صرف می کنیم. در حالیکه استفاده از کلمات کلیدی مناسب هنوز هم مسئله بسیار مهمی است اما  عناصر فیزیکی خاصی در  سایت نیز می تواند موفقیت کمپین بهینه سازی برای موتورهای جستجو را مشخص کند.  زمانی که صحبت از عناصر فیزیکی به میان می آید بی ... ادامه مطلب »

چگونه خطاهایی که مانع از کسب رتبه در موتورهای جستجو می شود را شناسایی کنیم؟

رتبه اول در نتایج موتورهای جستجویی همچون گوگل می تواند ۳۳ درصد از کلیک بازدید کنندگان را به خود جلب کند اما تنها ۳۰ درصد از سایت ها به چنین موقعیتی دست پیدا می کنند.  ۷۰ درصد از سایت ها هرگز به نتایج برتر در موتورهای جستجو نمی رسند. خوب حالا سوال اینجاست که چه چیزی مانع از رسیدن سایت ... ادامه مطلب »

۱۱ نکته در مورد سئوی خارجی که باید همین امروز به کار گیرید

هر کسی که در دنیای آنلاین سایتی دارد  به دنبال به دست آوردن رتبه برتر در نتایج موتورهای جستجو خواهد بود. برای دستیابی به این هدف، هر فردی تلاش می کند با انجام صحیح نکات و ترفندهای سئوی داخلی پنگوئن و پاندا را راضی نگه دارد و از شر جریمه های آن  خلاص شود. در مقابل، افراد امیدوارند که گوگل ... ادامه مطلب »

چگونه افت رتبه بندی در موتورهای جستجو را بهبود ببخشیم؟

فرض کنید رتبه بندی یکی از صفحات سایت شما به شدت افت کرده است. در چنین شرایطی چه کارهایی را می توانید انجام دهید؟ خوب اول از هر کاری باید اطمینان حاصل کنید که واقعا رتبه بندی در موتورهای جستجو داشته اید. اگر سایت یا صفحات شما رتبه بندی مناسبی در موتورهای جستجو نداشته باشد، افت رتبه بندی نیز بی ... ادامه مطلب »

تصمیم گیری استراتژیک در مورد سئو قبل از طراحی و ساخت سایت

قبل از اینکه  به سراغ بحث اصلی این مقاله برویم اجازه دهید سناریویی را با هم مرور کنیم.  فرض کنید یک مشتری در مورد کارهایی که می تواند برای بهبود رتبه طبیعی خود در موتورهای جستجو انجام دهد سوالاتی را از شما می پرسد. بعد از بررسی دقیق، تجزیه و تحلیل بازار  و مرور قیف تبدیل، باید توصیه هایی را ... ادامه مطلب »

دیده شدن سایت در موتورهای جستجو را با سئوی داخلی افزایش دهید

زمانی که صحبت از ایجاد یک سایت موفق در موتورهای جستجو به میان می اید باید به سئوی پایه  برگردیم.  همانطور که می دانید سئوی داخلی سایت فرایند بسیار ساده ای دارد. شما هر کدام از صفحات سایت را به منظور رتبه بندی بالاتر در نتایج موتورهای جستجو بهینه سازی می کنید. این فرایند ساده  هم برای موتورهای جستجو و ... ادامه مطلب »

چگونه به کمک تجزیه و تحلیلSWOT کلیدواژه ها، فرصت های محتوایی بیابیم؟

در این مقاله قصد داریم به موضوع تجزیه و تحلیل SWOT کلید واژه ها بپردازیم. در ادامه به شما نشان خواهیم داد چگونه ارزیابی منظم رتبه بندی کلیدواژه ها و محتوای مرتبط با آن می تواند یک شیوه عالی برای قرار گرفتن در صدر نتایج گوگل و به دست اوردن فرصت های محتوایی باشد. پس همراه وب ایده باشید. ادامه مطلب »

راهنمای سئو برای سایت های تجارت الکترونیکی

هیچ شکی نیست که داشتن رتبه بالاتر در موتور جستجوی گوگل یک  موضوع ضروری در دنیای آنلاین امروز است. اما اگر ترفندها و نکات سئویی که می تواند سایت تجارت الکترونیکی شما را به صدر نتایج گوگل برساند نشناسید قادر نخواهید بود به چنین موقعیتی دست یابید. اگر کلیک بازدید کنندگان را از دست بدهید به احتمال زیاد فروش خود ... ادامه مطلب »