خانه / مقالات وب

مقالات وب

۷ مرحله ای که برای فروش بیشتر باید انجام دهید

به عنوان یک فروشنده،   موارد اندکی وجود دارد که می توانید تحت کنترل خود درآورید. شما نمی توانید گرایش های بازار، تغییر در شرکت، حالات روحی و خلق و خوی مشتریان یا قابلیت های محصولاتتان را کنترل کنید. اما باید به خاطر داشته باشید که در این میان قادر هستید بر مقدار فروش خود کنترل داشته باشید و همین موضوع ... ادامه مطلب »

SDRSچیست؟

در مقاله های پیشین ، فناوری VMware Distributed Resource Scheduler یا به اختصار VMware DRS مورد بررسی قرار گرفت. در این مقاله قصد داریم فناوری دیگری را مورد بررسی قرار دهیم که با عنوان Storage DRS یا SDRS شناخته می شود.  SDRS به شما اجازه می دهد مجموعه ای از منابع تجمیع شده کلاسترهای Datastore را مدیریت کنید. این موضوع ... ادامه مطلب »

دیده شدن سایت در موتورهای جستجو را با سئوی داخلی افزایش دهید

زمانی که صحبت از ایجاد یک سایت موفق در موتورهای جستجو به میان می اید باید به سئوی پایه  برگردیم.  همانطور که می دانید سئوی داخلی سایت فرایند بسیار ساده ای دارد. شما هر کدام از صفحات سایت را به منظور رتبه بندی بالاتر در نتایج موتورهای جستجو بهینه سازی می کنید. این فرایند ساده  هم برای موتورهای جستجو و ... ادامه مطلب »

بزرگترین به روزرسانی واتس آپ در راه است

واتس‌آپ قابلیت جدیدی را  آغاز کرده است که می تواند روش استفاده از این اپلیکیشن را به طور کلی تغییر دهد. این قابلیت جدید به کاربران اجازه می دهد تصاویر، فایل های ویدئویی و GIF های خود را با خانواده و دوستانشان به اشتراک بگذارند. این پیام ها در عرض ۲۴ ساعت ناپدید خواهد شد. این قابلیت بسیار مشابه استوری ... ادامه مطلب »

چگونه قابلیت وبلاگ را به سادگی در وردپرس غیر فعال کنیم؟

ایا تا به حال برایتان پیش آمده است که بخواهید قابلیت وبلاگ را در وردپرس غیر فعال کنید؟  برخی از سایت ها برای پیشرفت کاری خود به وجود وبلاگ نیازمندند. اما در این میان سایت هایی هستند که هیچ نیازی به این قابلیت ندارند. در این مقاله، به شما نشان خواهیم داد چگونه می توانید به سادگی قابلیت وبلاگ نویسی ... ادامه مطلب »

ایمیل فروش خود را چگونه بنویسیم که مشتریان به آن پاسخ دهند؟

تا به حال برایتان پیش آمده است که ایمیل فروشتان از طرف مشتریان نادیده گرفته شده باشد؟ اگر پاسخ شما به این سوال  مثبت است باید بدانید که تنها نیستید. بیشتر فروشندگان  امروزی  در نوشتن ایمیل های فروشی که به کسب وکار واقعی منجر شود مشکل دارند. اما قبل از اینکه بخواهید چنین ایمیل هایی را طراحی و ارسال کنید ... ادامه مطلب »

چگونه از طریق NTP ، Host client را بر روی ESXi 6.5 پیکربندی کنیم؟

ESXi host client به همراه هایپروایزر ESXI عرضه شده است.  اگرچه هنوز می توان هاست واحد را از طریق vSphere Client که مبتنی بر ویندوز است مدیریت کرد اما واضح است که دیر یا زود این قابلیت برداشته خواهد شد. به همین خاطر در این مقاله قصد داریم نحوه پیکربندی Network Time Protocol (NTP) را از طریق Host Client بررسی ... ادامه مطلب »

چگونه به کمک تجزیه و تحلیلSWOT کلیدواژه ها، فرصت های محتوایی بیابیم؟

در این مقاله قصد داریم به موضوع تجزیه و تحلیل SWOT کلید واژه ها بپردازیم. در ادامه به شما نشان خواهیم داد چگونه ارزیابی منظم رتبه بندی کلیدواژه ها و محتوای مرتبط با آن می تواند یک شیوه عالی برای قرار گرفتن در صدر نتایج گوگل و به دست اوردن فرصت های محتوایی باشد. پس همراه وب ایده باشید. ادامه مطلب »

مزایا و معایب استفاده از Web Push Notification در سایت های وردپرسی

همانطور که می دانید Web push notifications یکی از قابلیت های جدیدی است که  در اختیار بازاریابان آنلاین قرار گرفته است. همانند سایر ابزارهای بازاریابی،  موفقیت این ابزار نیز به زمان و مکان خاص آن بستگی دارد. برای اینکه بتوانید از این قابلیت بهترین استفاده را ببرید باید دو نکته کلیدی زیر را همیشه مدنظر داشته باشید: اولا باید بدانید ... ادامه مطلب »

۵۱ تاکتیک بازاریابی آنلاین

همانطور که می دانید هر کسب وکاری با کسب وکار دیگر متفاوت است و استراتژی های بازاریابی آنلاین که برای یک شرکت و اهداف آن مناسب است ممکن است برای کسب وکار دیگر مفید نباشد. به همین خاطر  باید از تاکتیک های موثر برای هر کسب وکاری استفاده شود. به خاطر داشته باشید هر نکته ای که در این مقاله ... ادامه مطلب »