خانه / مقالات وب

مقالات وب

۴ نکته برای موفقیت بازاریابی موبایلی در سال ۲۰۱۷

خریداران آنلاین امروزی بیشتر از قبل برای انجام وظایف و تمایلات خویش از دستگاه های موبایلی استفاده می کنند. کاربران علاوه بر لپ تاپ های خود، از گوشی های هوشمند، تبلت ها و حتی ساعت های هوشمند استفاده می کنند تا بتوانند اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورند.   همانطور که می دانید  کاربرد موبایل و دستگاه های موبایلی ... ادامه مطلب »

ایالت کالیفرنیا قانونی را علیه باج افزارها تصویب می‌کند

همانطور که می دانید باج افزارها(ransomware) گونه ای از بدافزارها هستند که دسترسی به سیستم را محدود می کنند. در این میان، افرادی که آن را طراحی و ایجاد کرده اند برای برداشتن محدودیت ها درخواست باج می کنند. ایالت متحده آمریکا قانون جدیدی را به تصویب رسانده است که در آن دستگیری  چنین افرادی بسیار ساده تر خواهد بود. ادامه مطلب »

ربات ها جایگزین کارمندان در یک شرکت ژاپنی می شوند

یک شرکت بیمه در ژاپن با نام Fukoku حدود ۳۴ نفر از کارمندان خود را با ربات های IBM Watson جایگزین می کند . هوش مصنوعی(AI) در حال جایگزینی افرادی است که کارهای ارزیابی پرداخت در یک شرکت بیمه در ژاپن را انجام می دهند. این نمونه نشان دهنده کاربرد رو به رشد ربات های نرم افزاری در بخش خدمات ... ادامه مطلب »

سایت Built.io خدمات IPaaS خود را در محل ارائه می کند

 سایت Built.io اعلام کرده است که در حال حاضر نسخه در محل iPaaS خود را در اختیار مشتریانی که به آن نیاز داشته باشند قرار می دهد. حتما از خودتان می پرسید انگیزه انجام این تغییر چه چیزی بوده  است  و این حرکت  چه مفهومی در حوزه ابر عمومی دارد؟ در این مقاله همراه وب ایده باشید تا با هم  ... ادامه مطلب »

تغییر فرایند کسب وکارها به رهبران آن‌ها بستگی دارد

متخصصان بر این باورند که تغییرات معنادار در فرایند کسب وکارها نیازمند داشتن رهبر و مدیری است که بتواند این تغییرات را از قبل پیش بینی کند و افرادی که در شرکت حضور دارند را در مسیر درست هدایت نماید.  در حال حاضر، بیشتر سازمان های هوشیار دریافته اند که باید تغییرات دیجیتالی را  با آغوش باز بپذیرند تا بتوانند ... ادامه مطلب »

هر چیزی که باید در مورد کانتینر به عنوان سرویس بدانید

همانطور که می دانید کانتینر به عنوان سرویس روش بسیار آسانی برای تنظیم و راه اندازی کلاستر کانتینر را فراهم می آورد. انتخاب مناسب پلتفرم کانتینر به عنوان سرویس(CaaS) به میزبانی و انعطاف پذیری پشته(stack)  کانتینر بستگی دارد. به لطف پیدایش و ظهور طیف وسیعی از انتخاب ها در حوزه کانتینر به عنوان سرویس(CaaS) ، نصب و مدیریت محیط داکر ... ادامه مطلب »

چشم انداز رایانش ابری در سال ۲۰۱۷

 در سال ۲۰۱۷، فناوری های محاسباتی بدون سرور، تجزیه و تحلیل داده ها و کانتینرهای داکر به ایجاد نوآوری در ابر کمک خواهد کرد.  در چنین شرایطی کاربران قادر خواهند بود به ازای خدماتی که از ابر دریافت کرده اند هزینه پرداخت کنند. همانطور که می دانید رایانش ابری ایده کاملا جدیدی نیست اما روز به روز در حال رشد ... ادامه مطلب »

مهم ترین گرایش تجربه کاربری در سال ۲۰۱۷ چه چیزی خواهد بود؟

همیشه اعتقاد بر این است که سال جاری سال کاربران است اما  در سال ۲۰۱۷ شاهد به وقوع پیوستن این واقعیت هستیم.  چنین تمرکزی بر روی تجربه کاربری، همه چیز در مورد طراحی نرم افزار را تغییر خواهد داد. سال ۲۰۱۷،  کاملا در اختیار کاربران و برای کاربران است. ادامه مطلب »

۱۲ روش برای امن تر کردن سایت وردپرسی

امنیت سایت وردپرسی بسیار مهم است. این فرآیند همانند اضافه کردن موارد امنیتی به یک قلعه است. حتی اگر کارهایی را برای بهبود امنیت سایت خود انجام نداده باشید باز هم با برخی از تاکتیک های محبوب در این حوزه آشنا خواهید بود.  حتما شما نیز همانند سایر افراد  مقالاتی را در مورد افزونه های امنیتی موجود خوانده اید.  با ... ادامه مطلب »

گرایش های فناوری اطلاعات در شرکت های امارات متحده عربی در سال ۲۰۱۷

با وجود نوساناتی که در قیمت نفت وجود دارد،  این کشورها تلاش می کنند هزینه های صرف شده در حوزه فناوری اطلاعات را افزایش دهند و از فناوری های جدیدی که در این حوزه وجود دارد به نحو احسن استفاده نمایند.  شرکت IDC پیش بینی می کند هزینه های صرف شده در حوزه ای تی تا سال ۲۰۱۷ به ۶٫۲ ... ادامه مطلب »