خانه / مدیریت سرور / هاست بهتر باعث افزایش ترافیک می شود
هاست بهتر باعث افزایش ترافیک می شود

هاست بهتر باعث افزایش ترافیک می شود

همه افراد به دنبال خود هستند. وب به این معناست که شما در میان گزینه های دیگر محبوبیت بیشتری دارید و می توانید از این فرصت برای افزایش درآمد خود استفاده کنید. البته زمانی که صحبت از سایت به میان می آید فاکتورهای دیگری نیز دخیل خواهد بود.  اما اگر کارها به درستی انجام نشود افزایش می تواند خطرناک باشد.  در این مقاله قصد داریم مواردی که می توان به کمک آن، سایت را به صورت امن افزایش داد و عملکرد آن را بهبود بخشید معرفی کنیم.

انتخاب مناسب:

اینکه بدانید چه پلنی از برای سایت و نیازهای آن مناسب است یک موضوع ضروری است. اگر به دنبال تولید درآمد از سایت خود هستید، باید از سرورهای اختصاصی استفاده کنید زیرا این سرورها به بازدیدکنندگان کمک می کنند تجربه بهتری از سایت داشته باشند.  اگر در حال اداره سایت شخصی هستید، می توانید از نیز بهره مند شوید. پلن هاستی که انتخاب می کنید یک فاکتور تعیین کننده برای خواهد بود.  به عنوان مثال سایت های بزرگی که حجم وسیعی از محتوا، تصاویر و سایر موارد را میزبانی می کنند به سیستم عامل امن تری نیاز دارند تا مطمئن شوند همه چیز به درستی بارگذاری می شود. بنابراین به خاطر داشته باشید که چه چیزهایی نیاز دارید و بر اساس آن نوع هاست خود را انتخاب کنید.

همه به دنبال افزایش سرعت هستند:

سایت برای به دست آوردن ترافیک ضروری است.  زمانی که صحبت از سایت و تجربه کاربری به میان می آید، هیچ چیزی به اندازه سرعت  ضروری و حیاتی نیست. این روزها دیگر هیچ کس صبر یا زمان کافی  برای منتظر ماندن ندارد.  تنها بازدید کنندگان به دنبال سرعت نیستند. موتورهای جستجو نیز به دنبال سریع تر می گردند و از آن برای رتبه بندی سایت استفاده می کنند. هرچه سایت بیشتر باشد ، امکان حذف شدن از نتایج موتورهای جستجو بیشتر می شود. برای اینکه جلوی چنین اتفاقاتی را بگیرید، نکات زیر را مدنظر داشته باشید:

  • مطمئن شوید که رایانه شما ویروس یا بدافزاری ندارد. ماهانه آن را اسکن کنید.
  • فضای موجود را ازاد کنید
  • تنها زمانی از فایل های چند رسانه ای و گرافیکی استفاده کنید که به آن نیاز دارید
  • زمانی که فایلی را ارسال می کنید آن را فشرده سازید.
  • تب هایی که به آن نیاز ندارید را در  مرورگر خود ببندید.

فایل های گرافیکی خود را بهینه سازید:

همانطور که می دانید تصاویر اجزای کلیدی هر سایتی هستند اما این موارد می توانند فضای بیشتری به خود اختصاص دهند که این موضوع به معنای زمان بارگذاری بیشتر است.بهترین روش برای بهینه سازی تصاویر، تغییر  اندازه آن ها در فتوشاپ است. زمانی که اینکار را انجام می دهید مطمئن شوید که تنظیمات تصویر را تغییر نمی دهید. اگر سایت شما از سیستم مدیریت محتوای استفاده می کند می توانید بدون نرم افزار اضافی تصاویر را بهینه سازی کنید. برای میزبانی تصاویر خود بسته مناسبی را انتخاب کنید. دنبال کردن این پیشنهادها به شما کمک می کند سرعت سایت را افزایش دهید و ترافیک سایت را بیشتر نمایید. به خاطر داشته باشید که انتخاب پلن  مناسب هاست می تواند تاثیر خوبی بر روی سایت داشته باشد. نیز بر روی زمان بارگذاری  و تجربه بازدید کنندگان اثر دارد. امروزه بیشتر سایت ها از رویکرد مینیمالیستی استفاده می کنند. اگر بتوانید سرعت سایت را بیشتر کنید، آن را تمیز و ساده طراحی نمایید قادر خواهید بود ترافیک بیشتری به سمت سایت خود جذب کنید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*